Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem gáz úgy jelentkezni egy...

Nem gáz úgy jelentkezni egy munkahelyre hogy hosszútávra keresnek embert de te csak 1-2 hónapra fogsz maradni? Gyári munka lenne.

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem.Nem kell sajnálni ezeket a helyeket,te is csak darab vagy nekik.
2021. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is terveznék többre ilyen helyen, mivel annyira kihasználják és leszedálják az embert, hogy egy idő után már kényszerből maradnak ott sokan. Nem hiába a buta, tanulatlan emberek mennek a sorra dolgozni, ha olyan jó hely lenne, mindenki ott akarná ledolgozni a 40 évét, de még az sem szereti, aki ott van.

Azonnal váltanék, ha adódik jobb lehetőség.

2021. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én annyi időre inkább alkalmi munkát keresnék.
2021. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
gyári munka esetén nem lennének ilyen okból lelki problémáim. leszarják ott az embert, nem nézik semmibe.
2021. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

senkit se érdekel meddig maradsz egy átjáróház magasból leszarnak.

mész, maradsz, kit érdekel, másnapra 20an lesznek a helyedre.

2021. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindig úgy csináld, ahogy neked jó. A munkaadók is csak azért vesznek fel, hogy hasznot húzzanak belőled, hogy dolgozz nekik. Addig maradj, amíg neked megéri, nehogy ebből lelkiismereti problémát csinálj. Ők sem fognak vacilálni, ha csökken a termelési volumen.
2021. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így keresek munkát gyárban, ne aggódj ezen! Sokan ezt csinálják, és nem becsülik ott az embert, nem szabad hosszútávra tervezni ilyen helyen, ha csak nem ez az egy lehetőség van, vagy az ember esetleg mazochista, és nem élvezi.
2021. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad rosszul miatta. Igaza van az előttem szólóknak. Persze, hogy hosszútávra keresnek, nem kellene minden héten más-más embereket betanítani. Ez csak kényelem, de a legtöbb ember nem is marad gyárba néhány hónapnál többet.

Nyugodtan jelentkezz, aztán mikor gondolod nyugodtan lépj le.

2021. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!