Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten hol vannak olyan...

Whitewolf19 kérdése:

Budapesten hol vannak olyan munkahelyek,ahová ukránokat is felvesznek?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi ukrán nemzetiségű női ismerősöm, nem beszél magyarul csak pár szót,de szeretne Budapesten munkát vállalni,szállással. Esetleg tudtok ilyen cégeket névvel és elérhetőséggel?

2021. máj. 27. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

És milyen végzettsége van? Angolul beszél?

Ha alapfokú és csak ukránul tud, akkor gyárakban talán van lehetőség munkásszállóra is. Ezen kívül mezőgazdasági idénymunkák, takarítás, konyhai kisegítő, kb ezek a maximális lehetőségek. De nyelvtudás nélkül még ezek közül is a legrosszabbak és jó eséllyel megpróbálják átverni is.

2021. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem beszél jól idegennyelveket. Gyár lenne mindenképp jó... csak potos elérhetőséggel.
2021. máj. 27. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogod magad és kikeresed, netán felhívsz pár helyet meg elkezdesz feliratkozni munkát hirdető portálokra. Nehogy már más járassa az álláspostát, hírleveleket a te kedvedért! Profession, Jooble pl rengeteg helyet hirdet.
2021. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nézd, ez egy kérdezz -felelek oldal, kerestem de én nem találtam. Gondoltam ,hátha más tud neki segíteni...
2021. máj. 29. 13:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!