Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalatok ezt a munkát?

Vállalatok ezt a munkát?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek nekem kétségeim vannak.

Nem tetszik,hogy az elejétől fogva meg voltam vezetve


A hirdetés úgy szerepel,hogy targoncavezetőt keresnek és azok a feladatok,hogy beérkező áru átvétele,betárolása,letárolása

kamion fel le rakodása.


Megyek az interjúra és azzal érvel a nő,hogy 2 raktáros is felmondott, szóval elsősorban a kanban részlegre tennének mint raktáros


4 csoport van az áruátvétel a kanban a gyártósor a késztermékek.

És,hogy mind a 4 helyre be szeretnének tanítani és a végén tudnék targocázni

Őszintén szólva ez nekem nem nagyon tetszett,hogy akkor miért nem raktárost hirdetsz ha az kell és miért targoncavezetőit.


Például

Ez olyan dolog,hogy én meghirdettem,hogy eladó pénztárost keresek és az a feladat,hogy kasszázni kell, vevők udvarias kiszolgálása, kassza elszámolása a nap végén


Erre az interjún közlöm veled,hogy ja bocs előbb betennénk árufeltöltőnek,hogy megismerd a terméket és később kasszázhatsz.


Ti mit gondosz erről?

Nekem ezzel kapcsolatban kétségeim vannak és úgy érzem nem voltak velem őszintén az elejétől fogva


Amúgy összeségén nagyon tetszett az egész,mindent tök jól elmondtak

Körbe is vezettek

Nagyon tetszett,de nem akarok úgy járni,mint a mostani munkahelyemen,hogy ígérgetés van,de nem történik semmi.



2021. máj. 28. 04:43
A kérdező szavazást indított:
Igen elmennék
Nem mennék el,szerintem nem őszinték
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Azért szerintem a raktáros munkakörhöz a targoncázás szorosan kapcsolódik,szóval nem egy nagy átverés.
2021. máj. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem Tom én hegesztő vagyok
2021. máj. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Az én munkahelyemen traktorosok dolgoznak de ugyanúgy megkell fogniuk a söprüt és kisöpörni a raktárt még a kombájnosnak is. Főleg ha valamilyen terményt nagy tételben elszállítanak akkor ott segíteni kell takarítani.

Szerintem ez így van mindenhol ahol kevesen vannak. Ha tetszik a hely, jó a pénz, miért nem próbálnád meg? Mit veszítesz? Elvileg dolgozni akarsz akkor meg hajrá.

2021. máj. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
A raktárosnak nagyobb a felelőssége mint egy targoncásnak nem? Szóval lehet egyezkedni, de akkor a bért is igazítsák hozzá.
2021. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!