Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A rosszindulat és a szemétség...

A rosszindulat és a szemétség ezek szerint sokkal jobban terjed, mint a jószándék, kedvesség, segítőkészség? Miért? A többi lent.

Figyelt kérdés
Volt egy olyan munkahelyem, ahol az irodán az átlagéletkor 55-60 év volt. Tehát mielőtt felvettek 20 éve ott nem volt személyi változás. De már az első naptól kezdve ment a szemétkedés, fúrás, és minden olyan tevékenység, hogy ne érezzem jól magam. Egy nő volt erre kifejezetten kiélezve, de ő beteges szinten. Állandóan üvöltözött, őrjöngött a folyosón, ha nem sikerült betennie. Mindig kavart a hátam mögött a főnöknek agyrém dolgokat. A vége az lett, hogy mivel a főnök nyalógépe volt a többiek is támogatták a szemétkedésben, és a végén még én voltam a rossz. Úgy állított be. Pedig én csak a munkám akartam elvégezni, mindenkivel kedves és segítőkész voltam. De ez egy begyöpesedett, zárt társaság volt. A lényeg, hogy kirúgtak azzal a szöveggel, hogy én nem tudok a társaságba beilleszkedni. Mi a véleményetek az ilyen főnökről? Ráadásul amikor új munkahelyet kerestem még betettek nekem azzal, hogy rosszat mondtak rólam. Nagyon durván elástak, egy ideig azt hittem, hogy vége mindennek a szakmámban. Aztán persze találtam olyan helyet, ahova felvettek és megbecsülik a munkám és úgy érzem, hogy a személyemet is kedvelik. De mindez nem maradt nyomtalanul amit tettek velem, így is vannak emberek, akik elhiszik az összes hazugságot, aminek lehordtak, és ezt még a mai napig sem sikerült igazán feldolgoznom. Teljesen az ellenkezőjét állítják rólam, mint amilyen vagyok. Én előtte még nem találkoztam pszichopatával, de rájöttem, hogy ez a nő, aki az egészet kialakította, nagyon valószínű, hogy az. Annyira rossz, amikor az igazságtalanság és a rosszindulat ennyire terjed és erőre kap, amikor teljes hazugság. Azonkívül, hogy megpróbálom túltenni magam, és nem foglalkozom vele, mit tehetnék? Járt már valaki hasonlóan?

2021. jún. 2. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A jobb helyeken ahova már hosszú ideje befészkelte magát a keménymag, azok között rendszeresen ott van ez a típus.

A főnökséggel jóban van, és ezzel visszaél. A többiek azért állnak a pártjára, mert azt remélik, hogy akkor őket békén hagyja. Nincs mit tenni. Előbb-utóbb menekülni kell az ilyen helyekről.

2021. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Ember! Magyarország! Mindenki ezt kérdezi, de senki nem feltételezné a világért sem, hogy esetleg a nagy társadalommal lenne baj...
2021. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Igazából ez semmi más, mint hatalom. Bebiztosította magát, hogy ne túrják ki őt onnan. Egész jól megoldotta. Végre bent tud maradni egy munkahelyen. Láttam már ennek a variációit. A kis főnök aki haver, a főnök aki barát, és így tovább. Szokj hozzá. Nincsen jó megoldás. Külföldön sem, csak a pénz több.
2021. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!