Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérhetné ezt a munkatáras,...

Kérhetné ezt a munkatáras, főnököd Tőled?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem vagy koronás persze, de eléggé beteg vagy, láz torokfájás, nátha. és otthon maradnál, de ő megkér, hogy extra későbbi szabiért vagy pénzért mégis gyere be, mert amúgy is kevesen vagytok, és dolgozol amennyit bírsz

2021. jún. 3. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerni kerheti, de akkor se megyek be.
2021. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérheti, de nem kényszeríthet. Rajtad áll a döntés, hogy engedsz-e a manipulálásának. Az egyébként az ő felelőssége, hogy nem számol azzal hogy bárkivel bármikor bármi történhet.
2021. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eléggé beteg vagyok akkor kb semmire sem lennék jó. Én munkámnál ami részben fizikai, részben szellemi ott azért az is kell hogy maximálisan odafigyeljek nehogy baleset legyen belőle tehát betegen ez nem menne. Meg ahol dolgozom ott a covid miatt elő van írva hogy bármi betegségünk van ne menjünk be dolgozni. Még akkor sem ha negatív teszteket produkálunk és alig van ember. Mondjuk covid előtt sem nézték jó szemmel azt aki betegen ment be volt akit haza is küldtek nem is egyszer volt erre példa. Persze ha a főnököm mégis ilyet kérne hogy menjek be biztosan nem mennék be.
2021. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Szó szerint ugyanezt már megkérdezted pár hete.
2021. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!