Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Biztos, hogy hülye kérdés, de...

Biztos, hogy hülye kérdés, de nem túl indiszkrét a végzettséget igazoló bizonyítványokat csatolva elküldeni a jelentkezés mellé?

Figyelt kérdés
Mert láttam, hogy egy pályázathoz szükséges csatolni a diplomámat, persze tudom nem tudnak vele mit kezdeni, csak tudni akarják, hogy tényleg megvan-e de olyan indiszkrétnek érzem, de biztos velem van a baj :D
2021. jún. 4. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapkérés szokott lenni egyes helyeken, hogy ne csak az önéletrajzot, hanem bizonyítványaid másolatát is csatold jelentkezéskor.
2021. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én eddig bárhova jelentkeztem, önéletrajzhoz nem kérték, csak miután behívtak interjúra vagy teszt írásra. Bár nálam közel sem diplomáról, csak alapfokú végzettségről. Önéletrajzba csak beleírtam, hogy mi a végzettségem.
2021. jún. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Összeolvastok mindenféle marhaságot "személyiségi jogok", meg "titkosított adatok", stb., és okoskodtok, nyafogtok összevissza.

Az ember esze megáll.

Mégis hogy képzeled?!

Nyilván, aki állást hirdet, látni akarja a végzettségedet igazoló okleveledet. Sőt azt is, hogy hiteles-e, vagy kamu.

2021. júl. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!