Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan eset, amikor Te...

Volt olyan eset, amikor Te mondtál fel a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka?

2021. jún. 5. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

-Kevés pénz, nagy felelősség és stressz.

- Nem megfelelő munkáltatói hozzáállás, jogok elvétele.

2021. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem, eddig mindig kirúgtak. 36F
2021. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen, felmondtam,mert a főnököm rámszállt (le akart feküdni velem) 23/L
2021. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, az 1. és 3. válaaz kombinációja, 30/N
2021. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, kevés volt a fizu. Ahova mentem kb ugyan annyi munkáért dupla fizetést kaptam. Onnan ők rúgtak ki, mert elveszítették a fő projektet.
2021. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az összes eddigi munkahelyemen én mondtam fel.


Túl sok munka és felelőssége, és a fizetés mellé nem emelkedik arányosan. pl.: 100 milliós raktárkészlet kezelése és havi szinten 10-15millió forintért árubeszerzés.. mindezt bruttó 170e Ft-ért. igaz ennek már 5 éve volt.

2021. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak olyan volt. Az első munkahelyem nem volt rossz, a munka elment, a kollégákat kedveltem és a főnök is normális volt. A fizetés elég alacsony volt, de pályakezdőként lehet máshol se kaptam volna sokkal többet. Itt azért mondtam fel, mert elköltöztem egy másik városba. A mostani munkahelyen a munka elég unalmas, de azért nem vészes, viszont a legnagyobb problémát a kollégák jelentik. Van pár ember, akik eléggé megkeserítik az ittlétet. Folyton megy a kibeszélés, az áskálódás és bár általában nem ellenem, mert nem szoktam belemenni a hülyeségeikbe, de így is elég szörnyű. Rossz a légkör és már utálok bejárni. Ebből a szempontból nekem jól jött a covid, mert home office-oztunk szinte végig. Viszont ennek vége ugye és és elegem van, szóval biztos, hogy hamarosan fel fogok mondani. Már nézegetem az álláshirdetéseket.
2021. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig felmondtam. Korábban azért, mert sehol nem volt érdemben fizetésemelés, csak úgy tudtam növelni a fizetésemet, ha váltottam.

Legutóbb a munkahelyi légkör miatt, ahol csak a magas fizetés miatt tartottam ki viszonylag sokáig.

2021. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

volt persze.

a fő okok

1. több műszak, ez eleve nem való emberi lénynek, csak ha kényszer. így amint volt normál munkaidős munka már mentem is át oda.

2. normális fizetés. ez gondolom nem szorul magyarázatra. egy dolgozó megbecsülése, értékelése a havi nettója és ennyi.

3. és még közel is legyen a lakhelyemhez. nem mindegy, hogy felkelek, és átbringázok 3 km ert a munkába, vagy kocsiba kell ülnöm és 15-20 km ert autókáznom a munkába, ami idő és pénz. főleg hogy oda-vissza van.

2021. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első munkahelyemen én mondtam fel,9 hónapot dolgoztam karbantartóként.Nem volt rossz dolgozni,tapasztalatnak fontos volt de a hely nagyon lepukkant volt és nagyon kevés volt a fizetés.Tipikus szocializmusban épült,elhanyagolt gyár,keveset fektettek bele,nagy része 20-30-40 éves technika az épületekkel együtt.A feletteseken kívül mindenki minimálbéren volt,max műszakpótlék.

Az jó volt benne hogy 5 percre volt biciklivel de kevés volt a pénz és láttam hogy itt nincs jövő,amikor találtam egy jobb állást váltottam.

2021. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!