Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan akit esetleg...

Van itt olyan akit esetleg egy kedvelt munkahelyére 3x is visszavettek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, párszor el kellett menned időközönként suli miatt vagy más munka jött közbe de mindig valahogy visszavettek.

És ha visszavennének akkor sokáig ott maradnék. Valahogy hiba volt elmennem és nem adtam neki lehetőséget..Ott mindenki szeretett csak kicsit megzavarodtam mostanában. De már helyrejöttem és igaz mondták, hogy lehete 3x nem venne vissza de egy próbát meg érne nem? Max nemet mond és akkor nem vágyok rá ennyire.

Nagyon jól éreztem ott magam csak valahogy kezdteben még bénának éreztem magam hiába voltam ott sokat mióta megváltozott a hely azóta kicsit más megszokni.

Közelség miatt is előnyös lenne nekem mert egy köpésre van.

Azóta el telt kis idő és nem haraggal léptem meg.

Viszont attól félek, hogy egyből nagyon lekezelő hangon elutasítanak majd ami esélyes de tekintve hogy ismernek régóta és jobban mint bárki csak van némi esélyem. És ha felvennének ismét profin telejsítenék az biztos.

Hiányzik a csapat, sajnos azóta lehet elhullottak onnan páran de a kedvenceim még mai napig ott vannak évek óta.

volt már valaki ilyen helyzetben? Tudom ciki lesz a többi kollégával szemben de nyelni kell és megszokják majd talán.

Láttam azért egy régi kollégát is ott mostanában aki nagyon évekkel ezelőtt dolgozott ott.



2021. jún. 7. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
igen, egy munkatársat 4x is. kérdés máshova felveszik e ezek után.
2021. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában akkor van, ha a munkás nagyon jól melózik és önszántából hagyja ott a helyet. Ilyen esetben szerintem 23-szor is visszavenné a cég.
2021. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,igaz,külsősként,ha lehet így fogalmaznai,meg szervezetileg máshova,de én harmadszor vagyok egyik kedvenc munkagelyemen.

Az első iskolai gyakorlat volt.

2021. jún. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még csak 2×.
2021. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
2021. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen kihagytam hogy nem elküldtve hanem önszántából megy el.

Holnap lemegyek és teszek egy próbát.

max nem de akkor legalább letehetek róla.

ha meg igen akkor mág ezt a kis kellmeetlenséget is elviselem mikor bemegyek és megkérdezem.

2021. jún. 8. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!