Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi fõnökszidó kérdés, de...

Napi fõnökszidó kérdés, de mik a legpofátlanabb “amit szabad a fõnöknek”... típusú esetek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Random késve érkezni, illetve korábban elmenni, csak úgy elhagyni 1-2 órára a munkahelyet.
2021. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik helyen az egyik tl gyakran lelépett korábban. Az ő csapata is nyugodtan később jött és/vagy előbb ment.


Amikor én lattam, hogy milyen lazaság van és 2x hamarabb akartam lelépni, a 2. után szólt az én tl-em, hogy inkább kövessem a beót.


Bár igaza volt, de ez akkor szarul esett.

2021. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A sárkány (=főnök) késett, korábban ment, tovább ebédelt, elhúzott napközben... de nekünk még egy nsp szabit se akart kiadni. Utólag se értem hogy tűrhettük... amúgy pár hónap volt ott egy beosztott időtartama.
2021. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3, egyik kollégám is sárkánynak hívta a volt főnökét, még a végén kiderül, hogy kicsi a világ. :D
2021. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most a válasz írásakor jöttem csak rá, hogy ezentúl így fogom hivatkozni :)

De attól még lehet ugyanaz, mert telitalat neki :D

2021. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
:D
2021. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!