Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hat hétig végzett munkát...

Hat hétig végzett munkát (szakmai gyakorlat) hogy érdemes beleírni az önéletrajzba?

Figyelt kérdés

A munka releváns, és a hat hét után egyébként a szakdolgozatomat is náluk írtam, így mindenképp bele szeretném írni az önéletrajzba.

Viszont kevesebb, mint 2 hónapot dolgoztam ott, így ha évszámot írok, kicsit félrevezetőnek érzem, az "évszám június-július" vagy "évszám nyár" viszont komolytalanul hangzik nekem. Két esetben is ezt kellene alkalmaznom, így főleg hülyén néz ki. (Bár egyértelműen látszik amúgy, hogy egyetemre jártam közben, és nyilván amellett nem fért be hosszabb munka.)

Mit tanácsoltok, hogyan érdemes beírni az ilyen rövidebb időtartamú munkákat?



2021. jún. 9. 22:45
A kérdező szavazást indított:
2021
2021 június-július
2021 nyár
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Jópofizással kivágják a profilod a kukába, főleg ha pályakezdő vagy. Írd nyugodtan az évet, nagyjából írd hozzá milyen tapasztalatokat szereztél/miket csináltál, szintén jelezheted hogy szakmai gyakorlat volt, a többiről pedig majd a jövőbeli interjúkon beszélsz bővebben.
2021. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
A azakmai gyakorlat nem számítcrendes munkának
2021. jún. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pff dehogynem számít, mindenképpen bele kell írni a szakmai gyakorlatot. Szerintem teljesen jó, ha beleírod a hónapokat és jelzed, hogy az a szakmai gyakorlat. Én sok ilyet láttam, én is így írnám bele hiszen így egyértelmű.
2021. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pályakezdő vagyok egyébként némi szakmai tapasztalattal. A saját helyzetemet és kiszemelt céget figyelembe véve azt tudom, hogy mit szeretnék beleírni, csak a hogyanban szerettem volna tanácsot kérni.

2021. jún. 10. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp írd bele a szakmai gyakorlatot kezdőként. Elég az év.


Később elhagyható, ha már lesz rendes munkatapasztalatod.

2021. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!