Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkára megyek, és önéletr...

Diákmunkára megyek, és önéletrajzot kérnek. Milyet írjak? Hagyományos önéletrajzot vagy amerikai típusút?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Hagyományos önéletrajzot
Amerikai típusút
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Hülye leszek mert fogalmam sincs mi a különbség köztük. Rég voltam iskolás.

Én mikor kellett Europassosat csináltam.

2021. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs mit beleírnod, lévén, hogy se befejezett iskolád, se munkaviszonyod nincs, sokat nem érdemes pepecselni vele. Inkább afféle "házi feladat" jellegű dolog ez, mintsem érdemi infót tudnának kinyerni belőle. Kezeld úgy, mintha nyelvtan órán adták volna fel házniak, és csináld meg azt.
2021. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írják milyet kérnek akkor hagyomást szokás (vagy Europasst). Ez gyakorlatilag csak arra szolgál, hogy mennyire vagy életképes, meg tudod-e csinálni. Mivel nincs mit beleírni, így tényleg nincs benne érdemi info.
2021. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz "hagyományos" alatt. Én úgy tanultam, hogy a hagyományos önéletrajz egy folyószöveges életrajz, pl. ilyesmi: [link]

Ez ma már nagyon nem szokás, szerintem el se fogják olvasni az ilyen monológot, és sok fölösleges infót is tartalmaz.

Érdemes egy összeszedettebb, átláthatóbb, vázlatosabb formát követni.

2021. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!