Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik azok a munkák, amelyekre...

Mik azok a munkák, amelyekre szinte lehetetlen bekerülni, annyira nagy a túljelentkezés, vagy csak protekciósok jutnak be?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Jogászok
2021. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
NASA, WWE, űrhajós munka…
2021. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Árufeltöltő, viccen kívül oda se vettek fel, meg se indokolták miért, pedig a kritériumoknak megfeleltem volna.
2021. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Titkárnő, irodai ügyintéző, adatrögzítő
2021. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyek azok a munkahelyek? Sok ilyet ismertem, de ez akár lehet gyár is viszonylagos jó fizetéssel - régió függően -. Például BAZ megyében ha nyitna egy új gyár, ahol a nettó fizetés legyen mondjuk 300 ezer forint, akkor természetesen oda már most mondanám hogy protekció kell. Ahol én lakom, itt nemrég nyílt egy gyár, ahol 200 ezer forintot meglehet keresni - itt ez betanított munkásként ez rendkívül jó összeg - ezért szigorúan protekcióval lehet ide jelenleg bekerülni. Ezek szimplán gyárak voltak, amikről beszéltem. De nem csak a fizetés számít egy helyen, hanem az, hogy milyen munkakörülményeket biztosítanak a munkavégzéshez: CNC műhelyben is dolgozhatsz, ahol szétesnek a gépek, és a te feladatod összesufnizni őket hogy tovább működjenek, vagy lehetsz CNC-s egy hiper tiszta helyen is. Lehetsz Irodás hentesüzemben a gyári ebédlő mellett, vagy egy irodaházban jobb körülmények között. Értelemszerűen a fizetés és a munkakörülmények is jók, oda már protekció kell itthon. MÁV-nál a váltókezelő az amit úgy emlegetnek hogy "kihalási alapon" kerül valaki valakinek a helyére - csupán hallomás, nincs bizonyítékom rá -. Egyébként nem ismerem azt a képletet, ami alapján egy hely protekciós lehet/vagy csak az. Nekem ezek a tapasztalataim.
2021. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Politikus, bankár.
2021. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bank tipikusan ilyen igen, nekem is van két ismerősöm, akik kis túlzással kettest érettségivel dolgoznak bankban, bár igaz, ott úgyis betanítják őket. Kisebb vállalat is ilyen lehet, illetve ilyen kihalt megyékben egy-egy nagy/húzó céghez is szinte lehetetlen bekerülni ismerős nélkül.
2021. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!