Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A hobbim a munkám, mégis...

A hobbim a munkám, mégis utálom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Web programozóként dolgozom egy jól menő cégnél. Régóta szeretem a webfejlesztést, ez a hobbim.

Mégis reggel úgy megyek be, hogy "már megint ezt a sz..t kell csinálni...".

Az ügyfelek kérései, a hibák amik sorra jönnek elő a sokéves rendszereknél, a főnök hozzáállása stb.

Úgy érzem kikészíti az idegrendszerem, úgy érzem nem bírom agyilag, kifáraszt.


Biztosan rosszul állok a munkához. A korábbi generáció már fiatalon dolgozott és örültek ha dolgoztak tök mindegy mi volt az.

Én mégis hiába csinálom a hobbim, nehéznek találom, és nehezen bírom idegekkel.


Ettől függetlenül nem szeretném otthagyni ezt a munkát, hiszen nagyon nehéz elhelyezkedni ebben a szakmában egyetem nélkül, ráadásul szimpatikus a cég is, a kollégák is.



2021. jún. 13. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

"Az ügyfelek kérései, a hibák amik sorra jönnek elő a sokéves rendszereknél, a főnök hozzáállása stb."


Ugy tunik szar helyen dolgozol. Miert nem valtasz?

2021. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkámnak is nagy része probléma-megoldás. Ha ezt megtanulod te is elfogadni, akkor előbb-utóbb akár még ez is okozhat örömöt, amit most még nyűgnek érzel. Fejben kell egy kicsit "átprogramoznod" magad. :-)
2021. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Mennyit pihensz? Nagyon könnyű kiégni, ha nem kapcsolsz ki valami teljesen mással.
2021. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1. Egyáltalán nem rossz a hely, csak úgy érzem, sokkal komplikáltabb amit elvárnak, mint amire képes vagyok. Bár ez azt jelenti, többet néznek ki belőlem, ami jó.


#2. Lehet benne valami, de szerintem a problémák önmagukban mindenkinek nyűgök, bár a megoldás nyilván öröm.


#3. Néha otthonról is dolgozom, de ez azért van, mert van egy-két dolog ami túl sokáig tart (sosem csináltam még hasonlót plusz az interneten sem nagyon van hasznos infó szóval kicsit nehézkes).

Azért van pár szabad órám naponta, és 7.5 órát alszom utána kb.

2021. jún. 14. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
A hely a rossz, nem a munkapozíció. Én maradnék. Főnököt meg néha ki kell oktatni ha debilkedik.
2021. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem oktathatom ki, mert elküld. Esténként a fejem és a szemem is fáj már a 8 óra után.
2021. jún. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!