Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem igazságtalan, hogy egyedül...

Nem igazságtalan, hogy egyedül én kell dolgozzak a melegben?

Figyelt kérdés
Elromlott a légkondi az irodában, és fönök délben hazakülde a munkatársam, hogy ne üljön a melegben amíg megjavítják. Ekkor megkérdeztem, hogy én nem mehetek-e, és azt válaszolta, hogy dehogynem, de akkor holnaptól vissza sem kell jönnöm. Pokoli meleg van, és egyedül egy ócska ventillátort kaptam, ami nem ér semmit.

2021. jún. 22. 15:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez komoly? Mekkora paraszt
2021. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Balu?
2021. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
De sajnállak! Akkor az útépítő munkások, vagy a földeken dolgozók mit szóljanak. Nekem is csak egy nyamvadt ventillátorom van itthon, és 28 fok van bent.
2021. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Balu kapitány kalandjai
2021. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Nagyapám közel 15évig dolgozott egy benzines ZIL teherautón télen-nyáron, fűtés és klíma nélkül. Te meg nem birsz ki egy napot az irodában egy ventivel? Én is ugyanezt mondtam volna, mint a főnököd.
2021. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Van(volt) légkondi az alapítványi iskolában? De jó dolgod volt.
2021. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi pénzt kapsz egy kérdésért?
2021. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%

Ugyan abban a munkakörben vagytok? A munkatárs nem beteg (CV előzmény), állapotos, stb?


Amúgy lehet ezen izélni, hogy szegény útépítők mit szóljanak, meg hát régen is kellett dolgozni nyáron, de én emlékszem, hogy azért 20 éve nem ilyen volt a nyár, hogy még délután 3-kor is levegőt venni odakint fájdalmas, kirohad a tüdőd a melegtől, árnyékban.

2021. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Hmmmm... Érdekes. Az útépítō munkások felét hazaküldték a jó idōbe, a többi meg dolgozott?
2021. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Én alapból nem dolgoznék ilyen embernek. Szerintem mindenkit azonosan kéne kezelnie és nem szabadna magának megengednie ilyen szövegeket senkinek. Valószínűleg nem ez volt az első ilyen mondata. Rendes főnök megbecsüli a munkavállalóit, már rég fölálltam volna innen... És itt nem a meleggel van a probléma, hanem hogy nem tiszteli meg a főnök az embertársait a normális beszéddel.
2021. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!