Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem dolgozik valaki véletlen...

Nem dolgozik valaki véletlen Mekiben?

Figyelt kérdés

Egy héten belül megyek diákmunkásként nyárra és lenne pár kérdésem.

Minden mekissel beszélgetnék de leginkább olyan diákokkal mint én



2021. jún. 28. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Én nem dolgozom mekiben. Mit szeretnél? És miért keresel olyat, aki nem dolgozik mekiben?
2021. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teged meg raktarba se vennenek fel ilyen esszel baratom
2021. jún. 28. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Én sem dolgozom a mekiben. Mit szeretnél? És miért keresel olyat aki nem dolgozik mekiben? Vagy valakik dolgoznak a mekiben? Vagy voltak valakik akik dolgoztak a mekiben? Vagy majd valakik ott fognak dolgozni a mekiben? Vagy a valakik már ott dolgoznak? Vagy véletlen dolgoznak valakik a mekiben? Vagy most fognak véletlen ott dolgozni a mekiben? Vagy már ott dolgoznak véletlen a mekiben? És akik nem véletlen dolgoznak a mekiben?
2021. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ibw4x ***** válasza:
én nem véletlen, hanem direkt, tudatosan dolgozok ott. na lökd a kérdéseket
2021. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értitek hogy miért így kérdezte?🤣 én mekiben dolgozok diákként kerdezz nyugottan.
2021. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!