Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha videos interjúra...

Mit tegyek ha videos interjúra hívtak , de se okostelefonom se webkamerám?

Figyelt kérdés
Előre felvett , és válaszolnod kell a kérdésekre online. ezzel em lenne baj , de rögzitened kell a videoanyagot , csak nekem nincs webkamerám.

2021. jún. 28. 22:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ez így akkor kuka?
2021. jún. 28. 22:36
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ismerősöd akinek kérhetnéd a segítségét, hogy felvehesd az ő eszközeivel?
2021. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Kéredzkedj be egy ismerősödhöz.
2021. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez igy akkor kuka, hacsak nem kersz kolcson az interju idejere egy okostelot akar a szomszedodtol vagy nem veszel kb. 3000 forintert egy webkamerat. Dontsd el: kell az allas, vagy sem?
2021. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudsz kamerás laptopot kölcsön kérni az interjú idejére?
2021. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem tudsz kölcsön szerezni egyet, akkor mondjuk hohyan látnád el a feladatodat a mu kahelyen??
2021. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Metionin ***** válasza:
93%
Vegyél webkamerát, egész olcsók is vannak. Mostanság mindenki videós interjúra fog hívni amíg tart ez a dögvész, jó ha van.
2021. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Azért csak van olyan családtagod, barátod a közelben, aki az interjú idejére kölcsönadna neked valamit, aminek van kamerája. Ha webkamerája nem is, okostelefonja szinte már mindenkinek van.
2021. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Nincs ismerősöd aki segíteni tudna?

Érdemes lenne venned egy okostelót is, vagy laptopot amin van webkamera.

2021. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérj kölcsön valakitől az interjú erejéig, ha van ilyen ismerősöd.

Nekem az egyetemre kellett és szintén kértem valakitől. A laptopomon nem volt kamera, okostelefonom volt csak azzal nem tudtam normálisan megoldani (túl kicsi és vagy én látszódtam a képen és nem láttam normálisan a képernyőt vagy fordítva, nem tudtam rajta semmit csinálni pl. ppt-t megnyitni, írni stb.). Akkor viszont nem is találtam megfelelő webkamerát, a legtöbb helyen ki volt fosztva és csak egy-két drága kamera maradt, amennyit én erre nem áldoztam volna.

2021. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!