Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tanuljam meg elviselni a...

Hogy tanuljam meg elviselni a főnököm,mit tegyek ellene? (NAGYON HOSSZÚ)

Figyelt kérdés

Pályakezdőként helyezkedtem el egy munkahelyen legfiatalabbként és ki fogtam egy olyan felettest akinek semmilyen szakmai háttere nincs a munkába amit végzek(én konkrétan mind a kettőnk munkáját tanultam) és ő utánam a másik legfiatalabb.


Már mások is mondták, hogy nem jól végzi a munkáját és láthatóan próbál elnyomni mi közben megmutatja ki itt a Jani,illetve eddig próbáltam eltitkolni de már szerintem látható rajtam, hogy nem érzem jól magam.


Munkámat folyamatosan kritizálja ha jobban teljesítek annál aki 8-10 éve dolgozik itt,akkor is kritizálja ha úgy végzem ahogy ő kérte. Ha ötleteim vannak amivel időt nyerhetnénk és haladósabb lenne az se felel meg neki.

Ha elmond valamit másnap már szar vagyok amiért úgy csinálom vagy pár nap,hét múlva felhozza, hogy úgy nem jó.


Konkrétan már annyira stresszelek, hogy itthon is azon jár az eszem ha holnap be megyek mi baja lesz. Sokszor már konkrétan álmodok a munkahelyemről és hogy elrontok valamit vagy csak csinálom de eszembe jut, hogy ő erre beszólna de ha úgy csinálom akkor arra is és felriadok így teljes zombiként 0 életkedvvel vagyok minden nap, mint hogy szombatokat is vállalok,vasárnap meg már a hétfőn kattogok.


Mindenki mondja, hogy hagyjam figyelmen kívül de akkor megint emel rajta megint pont akkor szélcsend után jön egy 15-25 perces monológgal elmagyarázni megint mit rontottam el ami cáfolja azt amit korábban mondott vagy csak simán nem igaz mert nem úgy volt de persze ez már nem érdekli.


Nagyon szeretnék félre tenni elég pénzt, hogy itt hagyjam a helyet(külföld),illetve finanszírozni előtte olyat, hogy jogosítvány,nyelvvizsga stb és nagyon jó kezdőfizetésem van minden ismerősömhöz képest, illetve rossz példát se akarok mutatni azzal, hogy itt hagyom a céget rövid időn belül de már nagyon nagyon nem érzem azt, hogy mentálisan bírom ezt és az egészségem ér annyit,hogy elviseljek egy ilyen embert.


Mindig is könnyen ingerülő,türelmetlen és magáért igenis kiálló ember voltam így szinte lehetetlennek érzem, hogy most csak ott álljak és bólogassak majd a nap hátralevő részébe mi közben teljesen egyedül vagyok a gondolataimmal össze-zárva csak úgy lezárjam ezt és hagyjam annyiba.


Mit tudnék tenni mit kéne csináljak? Míg sose voltam rajongója már rendszeressé vált, hogy hétvégente lejárjak egy barátommal kocsmázni, ha nem is részegre iszom (még) magam de már csak ezt a 2-4 órát érzem csak annak az időnek amikor tudok lazulni,kiengedni és ahogy vége az alkalomnak már jönnek vissza a rossz érzések. Az se segített (ezen az alkalmon kívül) ha megosztom mással a gondom mert csak kiontom magamból és csak fel idegelem magam alatta(mondhatni most is).


Köszönöm aki végig olvasta.



2021. júl. 7. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A felettesednek, ha van felettese akkor hozzá kell fordulni. Legyenek konkrét példáid, amiért le lettél cseszve, mondd el, hogy már ez flusztrál és félsz, hogy emiatt romlik a teljesítményed, nem tudsz pihenni és a váltás is megfordult a fejedben, amúgy pedig szeretsz itt dolgozni, szereted a munkád. Ha nem valami csókos, akkor csak elbeszélgetnek vele is.
2021. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Girlll3 ***** válasza:
Ne beszélj felettessel, felesleges. Tapasztalatból mondom. Én ráfáztam. Semmi sem változott, csak jobban piszkált a főnök.
2021. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!