Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a kézügyesség helyett a...

Ha a kézügyesség helyett a lábügyesség számítana a legtöbb munkahelynél, mi lenne szerintetek?

Figyelt kérdés

Most a focin kívül máshova nem kell. Én arról már lemaradtam, de mindig is egy kétbalkezes voltam, a lábam viszont okés. Ez ebben a világban totálszívás. A civilizációnk a kézügyességre épül, mindent elmond erről az hogy a focistákat mennyire lenézik, hiába rendelkeznek magas szintű technikai képzettséggel, ami egy átlag emberhez képest olyan kimagasló, mint egy fazekasmester kézügyessége, egy lenézett valami, kézzel fogható értéket nem termelnek, főleg ha nem sztárok.

Focista ugye nem lehet bárki, csak a legfelső 0,1% él meg. Gondoljunk bele hogy mi lenne ha a kézimunkára is csak a 0,1% kéne, éhen halnának. Így meg én fogok 😅



2021. júl. 8. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A focistákat szerinted lenézik? Valaki csak rájuk néz és már rögtön eljátsszák, hogy meghalnak ott a pályán, aztán ezért viszik haza a több milliós kis fizetésüket.
2021. júl. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Ezen most tényleg filozofálni akarsz??? -_-
2021. júl. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi van? Hogy pattan ki ekkora baromság emberek fejéből, mint ez a kérdés?

Senki nem nézi le a focistàkat, engem például simán nem érdekel egyik sem.

2021. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Senki nem nézi le a focistàkat"

A lakosság nagy része semmirevalonak tekinti, még az aranylabdásokat is, mert csak futkaroznak egy labda után egy legelőn.... Aki nem teremt elő a munkájával kezenfokható értéket az senki.


És hogy mi ez a hülye kérdés? Késő volt, nem tudtam aludni.


De én tényleg megszivtam, ha azt nézzük mennyien megélnek kézimunkából, a lakosság hány százaléka és én még ebbe sem tartozom bele, mert egy pincér nem tudnék lenni, nem hogy híres festő.

Minden szakmunkma kb. kivan zárva, bizonytalan, ügyetlen vagyok, remegek sokszor.

A lábammal viszont 50 méterről odavarázslom a labdát a tiédre ha kéred...

2021. júl. 8. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
"Lábügyesség": nekem a lábmunka jutott az eszembe (szex:), vagy pl.: küzdősport-tréner. Ott fontos lehet ez a dolog.
2021. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!