Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy szinte az...

Miért van az, hogy szinte az összes HR-es modell külsejű nő?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem a külsővel szokott lenni az esetükben a baj.
2021. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mi a baj a hr-es munkatarssal? :)
2021. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de most belegondoltam, hogy van két hr-es ismerősöm, és azok tényleg modellkülsejűek mind a ketten :D
2021. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt kb 140 kilós férfi HR vezetőm. De HR-esek közt felülrepreztentáltak a fiatal nők, és hát azok gyakran csinosak. Mivel HR-es szinte bárki lehet, lehet miből válogatni, és nem a rondát veszik fel. A mostani munkahelyemre is egy csinos fiatal HR-es lányka csábított nyilván az ilyenek jobban tudnak csábítani. :)
2021. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom néha meg is kúrja őket a vezetőség azért :D,na de komolyra fordítva a szót ezt már én is észre vettem,de nem csak a HR-eseknél van ez,a legtöbb irodában dolgozó nő ilyen.
2021. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát emberek. Én nem vagyok (még...) HR-es, de HR mesterre járok (egyetem) és az évfolyamtársaim 90%-a 40-es 50-es nagyon nem a fullos kategóriás nő...


hanem olyanok akik tök más területről jöttek (akár volt tanár, akár óvónő, akár egész más ld mérnök) de nagyon nem a hamvas 20-as korosztály...

2021. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy a HRes szakra olyanok járnak a munkahelyekre lehet előbb felveszik a modell kinézetű csajokat.
2021. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a hr-en van pasi meg nő, 45 körüli a legidősebb, de a céges reklámokban (amiben mindig a hr szerepel ők képviselik a céget), ők nincsenek benne, kb mindig ugyanazok a huszonéves fiatalok vannak benne.


Az egyik helyemen meg az összes nő a gazdaságin/hren meg egy vén nyanya volt, kb 40-65 éves korosztályban.

2021. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy a nagy multiknál általaban a nem csak a hr, de a projekteken is az 50+ éves ember már nagyon ritka.


Ott az 50 feletti általában már az, aki felkapaszkodott a ranglétrán, nagyon magas pozícióban van és látjuk, hogy kosztümben/szmokinkban megy a többi korabelivel meetingre, munkaebédre, stb.


Egy projekten max egy embert láttam mindig, aki velünk egyenrangú volt és már a hatvanhoz közelített, de őket az első létszámcsökkentéssel el is küldik és nem is minden projekten akadt ilyen korú ember.


Ennek az okát nem tudom, mert egy idősebb ember szerintem komolyanban veszi a munkát, mint egy "nincs életcélom, de most pár évig ellébecolok itt" huszonéves, vagyis tapasztalatból mondom, hogy a külföldi húsz év körüli kollégák voltak azok, akik mindig megszegték valahogy a szabályokat, lógtak, nem vették komolyan a munka végzését.

2021. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk púpos hátú.
2021. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!