Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1-2 személyes üzletben dolgozó...

1-2 személyes üzletben dolgozó nők, milyen a kapcsolatotok az áruszállító srácokkal, férfiakkal?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 17:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem futárra gondoltam, hanem áruszállítóra.

Komolyan nem értem, erről miért kell a poornóra gondolni. Csúcsak vagytok.

2021. júl. 15. 20:40
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyban attól függ, hogy milyen a két ember személyisége, kora, stb. Például én egy nálam 20évvel idősebb személlyel nem kezdek el mély barátságot építeni egy ilyen szituációban, hisz valószínűleg úgysem hasonlítunk ehhez eléggé. Ebben az esetben vagy csak a munka, vagy esetleg néha elsütünk néhány poént vagy érdeklődök, ha épp kínos csend van, de ennyi.

Viszont ha hasonló korúak vagyunk (huszonéves vagyok). Akkor valószínű, hogy közvetlenebb lennék, ha úgy jönne ki, simán megpróbálnék tovább lépni a barátság szintre. De ha látom rajta hogy nem akarja akkor úgyis hagynám. Ha két félénkebb típust dob össze a sort, akkor hiába azonos korúak kb, el tudom hinni, hogy egyiknek sincs bátorsága kezdeményezni.

Egyébként sajnos jóval idősebbel voltam annó, így az elsőnek leírt rész volt jelen.

2021. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Minden nap hoznak arut de valtozo, hogy melyik srac/oreg.

Van aki megkerdezi miujsag velunk es beszelunk par szot van aki csak lepakol es megy.

2021. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Áruszállító meg a futár teljesen ugyanaz a kategória. Utóbbinál a dobozok mennyisége kevesebb egy kicsitt. XD Szóval a kérdező buktad a kérdést. 🤭😂
2021. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!