Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes jelentkezni megint...

Érdemes jelentkezni megint egy állásra, ha már egyszer 3 hónapja visszautasítottak onnan?

Figyelt kérdés

Tavasszal már jelentkeztem ide, a 2. körre is visszahívtak, de végül nem vettek fel. A munkaköri leírás alapján ez az én melóm, jó nevű cég, szeretnék bekerülni.

Most megint feladták a hirdetést, ezek szerint továbbra is van nyitott pozíció. Érdemes beadnom megint a CV-m, vagy csak hülyét csinálnék magamból?



2021. júl. 17. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megpróbálod, 50% az esély.

Ha meg sem próbálod, úgy nulla.

2021. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fsms ***** válasza:
100%
Igen. Lehet azóta cserélődött egy-két ember, változnak elvárások, etc.
2021. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha hülyét csinálsz magadból egy olyan cég HR-ese előtt, ahol nem fogsz dolgozni? Semmit nem veszíthetsz!


Egyébként ha eljutottál a második körig, az azt jelenti, hogy alkalmasnak találtak a feladatra, csak nem te voltál a legjobb (esetleg valamilyen átszervezés miatt menet közben derült ki, hogy nincs is szükség új munkaerőre). Butaság lenne nem megpróbálni, szerintem maximum akkor néznének hülyének, ha másodszor is megpályáznál mondjuk egy gépészmérnöki állást biológiatanárként. Add be!

2021. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 2. körre is behívtak,akkor nem vagy rossz! Csak találtak nálad jobb embert is,de ez még egyáltalán nem jelenti azt,hogy nem lennél megfelelő a munkakörre.

De most lehet,hogy téged várnak!:)


Én mindenképp újra jelentkeznék.

Újra meg kell próbálni. Ha nem próbálod meg,akkor egyszerűen csak elúszik a lehetőség.

2021. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg meg szokták őrizni az önéletrajzot egy évig, ha nem kéred külön, hogy ne tegyék, de jelentkezhetsz újból. Azért járj nyitott szemmel, vajon miért hirdették meg ismét ilyen gyorsan.
2021. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen pozíció, biorobot szinten persze, de ha valami magasabban kvalifikált munkakör akkor nulla közeli az esély
2021. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok (én is 2. körig jutottam) és én is gondolkoztam az újrajelentkezésen, viszont gyanús, hogy nagyon sokáig kint volt a hirdetés, hirtelen eltűnt, majd megint kint van.


Az interjún egy fiatal srác volt, ő lett volna a majdan felettesem, de látszott rajta, hogy nem vagyok szimpi, így ilyen helyre inkább nem megyek.

2021. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek! Azért jöhetnek még továbbra is válaszok, ha valaki volt már ilyen helyzetben!


Utolsó: Privátban esetleg el tudnád küldeni a cég nevét, ha nem titok?

2021. júl. 18. 09:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!