Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Stresszes irodai munka kevés...

Stresszes irodai munka kevés fizuért?

Figyelt kérdés
Röviden: 2 éve kerültem egy céghez ahol két rosszindulatú nő annyira kikészített, hogy áthelyeztek egy másik irodába. Itt nagyon aranyosak a csajok, csak annyi a bökkenő, hogy embertelen sok a munka, a hajtás de a fizu meg nagyon gáz. Nettó 148 ról egy 1,5 év után emeltek 161-re.Azzal nyugtatom magam, hogy legalább a túlórát fizetik, meg hogy kultúrált szép környezetben dolgozhatok. Viszont ez a nagy hajtás, sok stressz kezd kijönni rajtam egyre több testi bajom van. Arra gondoltam, hogy visszaveszek a tempóból.Csak mivel precíz és lelkiismeretes vagyok ez nehéz lesz. Szerintetek?

2021. júl. 18. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress másik állást. Ezt most így tök nyugodtan megteheted, hogy van ez neked semmi tétje nincs. És ha találsz több fizuval akkor válts. Azt előre nem lehet tudni, hogy a másik helyen mekkora lesz a hajtás, de ennél rosszabb gondolom nem lehet.


Ami mégjobb has ismerősökkel is beszélsz, hátha tud valaki valamit.

2021. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 161 ezer forint nem az az összeg, amiért megéri tönkretenni az egészségedet. Nekem a háromszorosa az, amiért elgondolkodnék rajta, hogy stresszel tönkrevágjam magamat. De inkább a négyszerese, mert abból félre tudok tenni olyan összeget, amivel 4-5 év alatt megalapozom az életemet egy későbbi, kevesebbet fizető, de nyugisabb állás mellett.
2021. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják, keresgélj, nem szabad ennyi pénzért ilyen helyre begyepesedni.
2021. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

És van hová menned?

Pénzed van, amíg melót keresel, akár hónapokra való?

2021. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Pénzed van, amíg melót keresel, "


Ha az ember állásból keres új állást, akkor ez ugyebár nem kérdés.

2021. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

5.-nek.


HA, állásból keresel.

2021. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam irodaban, majd a projektem megszűnt, átraktak máshova. Azzal kezdték, hogy a fizut kb 30-40- ezerrel levitték.


Én odamentem a managerhez később megkérdezni, hogy visszakaphatom e a régi fizut, kb olyan válasza volt, hogy nekem kellet magam szégyellni, hogy megkérdeztem.


Ja a TL meg egy köcsög volt, ha szünet nélkül ledolgoztál 7 órát úgy, hogy meg se álltál, de vétettél egy hibát, lebaszott és lelustázott téged.


Ja és volt egy szabály, hogy az első órában nem mehetsz ki az irodából, rám meg egy nap rámjött a hasmenés és olyan durvan, hogy nem tudtam már odasétwlni se a műszakvezetőhöz és nem bírtam visszatartani nyolcig. Kirohantam az irodaból. Amikor végeztem a wcn a műszakvezető a folyosón várt rám és számonkérte rajtam, hogy ez mi volt, aztán nekem kellett szégyellnem magam, hogy nem üvöltöttem át az irodán neki, hogy befosok.


Nekem ez nem érte meg a kevesebb fizut...


Átvettek máshova ahol többet keresek, normális a főnök és normális a munka, nem pusztulsz bele.

2021. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Viszont azzal számolni kell, hogy ha menned kell interjúra akkor lehet szabit kell kérned és sok helyen legalább 1 vagy 2 héttel előtte kell szabit kérni.

Interjú pedig olyan, hogy felhívnak, hogy betudnál-e jönni 2 nap múlva.

Nekem munkatársam volt így, hogy 3-szor megcsinálta, hogy előtte 2 nappal kért szabit. El is köszöntek tőle, mert levágták, hogy munkát keres és két szék között volt 3 hónapig.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy maradj a jelenlegi munkánál csak ha olyan a hely készülj fel rá, hogy esetleg elküldenek.

2021. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8, uhh én emlékszem, hogy az interjú miatt ellógtam egy munkanapot. :D este 11-ig dolgoztam volna az interjú előtti napon és azt mondtam rosszul vagyok, mert nem akartam felmosórobgyként menni másnap reggel az interjúra.


A főnök persze rájött. :D

2021. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lennék hol dolgozol.



Én is irodai munkát végzek, az elmúlt 2 évben kb minden hétvégén túlóráztam, de emiatt nem vagyok stresszes.

7 éve dolgozom itt, nettó 210-ért.

2021. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!