Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig tart, amíg beilleszkedt...

Meddig tart, amíg beilleszkedtek egy új munkakörnyezetbe?

Figyelt kérdés
Vannak akik az első hónapot mondják a legrosszabbnak. Én amikor az egyik ismerősöm munkahelyén dolgoztam, akkor hamar feloldódtam, belerázódtam mindenbe, egy másik helyen pedig 2-3 hónapig nem találtam a helyem. Nálatok, hogy van ez?

2021. júl. 21. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Igen.
2021. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hónap, nem véletlen ennyi a próbaidő is.

Mire kiismered a kollégáidat, a főnök elvárásait és belejössz a munkakörödbe úgy, hogy ne érezd magad h.lyenek.

2021. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A munkától és az új kollégáktól függ!

Ha nagyon tetszik a munka, és a kollégák is kedvesek, türelmesek, akkor 1 hét is elég, hogy beilleszkedjek!

Viszont, dolgoztam olyan helyen, ahol a munka tetszett, de a közvetlen főnökömmel nehezen találtam meg a közös hangot.

Ott kellett fél év, mire elfogadott engem, és én is belejöttem a munkámba!

Olyan is volt, hogy a munka is rossz volt, meg a társaság is utált engem... Na, ez a legrosszabb kombináció!

Egy nagyon zárt társaság volt, és nem fogadtak be engem. Nem illették közéjük... Pedig, csak heten voltak... mint a gonoszok!😂

Már 1 hónap után eldöntöttem, hogy a próbaidő letelte előtt megyek máshova! Ami szerencsére sikerült is!

2021. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A nyári diákmunkákat sosem szoktam meg, de max 1 hétig voltam.

A hobbimmal kapcsolatban is volt egy munkám, azt azonnal tudtam, mert miközben azt űztem kértek meg, hogy dolgozzak és néha beugrottam. Teljesen családias hangulat, baráti társaság, jó hely. Azonnal beilleszkedtem, sőt, már mielőtt dolgozni kezdtem volna be voltam illeszkedve.

Most már a szakmámmal kapcsolatos munkám van, de az egyetemről szedtek össze, ebben a félévben kb megismertem a főnököt (tanított) és több munkatársamat régebb óta barátomnak nevezhetem (szintén egyetemről). Így a társaságot hamar megszoktam, a munka viszont elég új, sokat kell tanulnom, de ezt tudja a főnök is (ő tanította azt, amit tudok) és mindenki nagyon segítőkész és gyakran kapok pozitív visszajelzést. Kb 3-4 hét volt, mire ellazultam és nem csinálok extra sok túlórát. De a helyemet, nagyjából azonnal megtaláltam.

2021. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehol 1 honap, nehol 6 honap mig magabiztosnak ereztem magam.
2021. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ. Egy irodában vagy 2 emberrel, vagy üzemvezető vagy egy 50 fős üzemben.

Milyen a személyiséged, milyen a többi ember, mennyire vagy a szakterületen magabiztos, mennyi idős vagy, férfi vagy nők között, nő vagy férfiak között, vegyesen vagytok, milyen etnikumú vagy, gigászi péniszed van-e, vagy hitvány.


Sok dologtól függ.

2021. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os!


Milyen a hitvány? :D

2021. júl. 22. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a csajoktól kérdezd.
2021. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ők honnan tudnák?
2021. júl. 22. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Több erektált hímtagot láttak élőben fejenként, mint mi ketten együttvéve.
2021. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!