Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen éjszakai munkák vannak...

Milyen éjszakai munkák vannak és mennyire lehet bírni az éjszakázást?

Figyelt kérdés

Szeptembertől felnőttképzésre fogok járni ami nagy valószínűséggel nappalin fog indulni. Muszáj lesz dolgoznom mellette, úgyhogy csak az éjszakai munka jöhet szóba. Érettségim és eladói szakmám van, így maximum valami éjszakai árufeltöltés jutott eszembe, de remélem nektek van más ötletetek is, hogy merre lenne érdemes keresgélnem. Gyárakban nincs esetleg éjszakai állandó műszak? Ezeken kívül van még más meló ami állandó éjszakás?


A másik kérdésem, hogy mennyire lehet bírni ezt a dolgot? 2 év lenne a képzés ideje, addig kellene kibírnom az éjszakázást csak, utána tuti felmondanék. Addig tartható?


2021. júl. 22. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet gyárakba is harmadik műszakot vállalni, még amik eszembe jutottak: pizzázóba vagy éttermekbe(ami 24 órában nyitva van), vagy takarítani. De az ilyen munkák önmagukban is fárasztók, nem tudsz valami más alternatívát? Ne tedd tönkre magad. Én pl. úgy csináltam, hogy a nyári szünetbe mentem ki külföldre(mezőgazdasági munkára) dolgozni és abból a keresetből egy évig éltem vele vígan, ez nem lehet megoldás? Milyen képzésről van szó? Sokat kell tanulni?
2021. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoftverfejlesztő, tehát rengeteget. Jelenleg van annyi pénzem, hogy fél évig eltudom magam tartani, de utána kell valami alternatíva. Ez se rossz megoldás, sőt. Bár már idén nyáron nem tudnám ezt megoldani, de jövőre talán összejöhetne. Ennyire jól lehet keresni külföldön idénymelókkal?
2021. júl. 22. 21:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!