Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy koncentráljak jobban...

Hogy koncentráljak jobban munkában?

Figyelt kérdés
Ha valamit meg kell jegyeznem azt hogy tegyem, ha közben még egy csomó dologra kell figyelnem? Ha stresszelek és szétszórtabb vagyok, hogy tudok visszalendülni gyorsan a munkába?

2021. júl. 24. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írj to do listát, priorizálva a teendőket! Ami megvan, azt kipipálod. Nagyon jó ingyenes appok vannak erre a célra, de gmailben is van beépítve ilyen funkció. Emlékeztetőket is be lehet állítani. Mindig a következő teendőre koncentrálj, az csökkentheti a stresszt.
2021. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én új vagyok a bárban, mindent folamatosan jegyzetelek magamnak. Till, hasznos gombok, melyik pohár, melyik asztal, melyik vendég, én is elfeljtek egy csomó mindent, főleg, amikor ütöm be az összeget, és közben a vendég beszél hozzám.

Próbálj nem feljbentartani mindent, írd fel, ha sok minden van. Rendeléskor írd le azonnal.

2021. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!