Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hazudik, "gaslighting"-o...

Miért hazudik, "gaslighting"-ol a főnököm?

Figyelt kérdés
Olyanokat mond, hogy korábban mondta, kérte, amiket nem, másokat meg, korábbi kéréseket, beszélgetéseket letagad. Miért? Nem csak velem csinálja.

2021. júl. 28. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Ezért kell mindent írásban intézni (oda-vissza).
2021. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Írásban vagy tanúk előtt. Nekem is volt ilyen főnököm, egyszerűen ők ilyen bántalmazó típusok. Nem szabad belemenni a játékaikba, igenis írásban történjen minden amit csak lehet. Vagy tanúk előtt. Vagy vedd fel.
2021. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Mert egy manipulatív sz.rdarab. Volt ilyen főnököm (habár nem az atyaúristen hanem csak egy üzletvezető volt a sok közül a cégnél), a végén már telefonnal a zsebemben vettem fel mit mond nekem négyszemközt, arra az esetre ha később letagadná. Olyan gyakorlott hazudozó volt hogy miközben beszéltem hozzá már habozás nélkül kotyvasztotta a következő hazugságot az alapján amit éppen mondtam neki.

Végül a túl sok felmondás és panasz után a regionális felettese úgy döntött hogy máshova kéne tenni.


Ha van a főnököd felett valaki akkor beszélj vele arról ami folyik (ritkán célravezető megkerülni egy felettesedet de ebben a helyzetben indokolt). Nálunk jópáran megtették és végül lett változás. De ha ő maga a nagykutya akkor menekülj a cégtől mert ez így egy süllyedő hajó.

2021. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak felettesei, ő csak a részleg főnöke. Már régóta tervezek egy "randit" a nagyfőnökkel, mert elég sok disznóság került elő az utóbbi két évben.
2021. júl. 28. 12:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!