Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet hosszabb távon...

Girlll3 kérdése:

Hogy lehet hosszabb távon elviselni egy ilyen főnököt?

Figyelt kérdés
Mindennapra jut valami gúnyos megjegyzése. Szerinte ő korrekt... Leszólja a felsőmet, a cipőmet, hogy nyanyás. Szerinte rosszul dolgozom. Degradáló. Naponta érezteti, hogy én itt egy senki vagyok. Meghalt valakim és a reakció, nem baj, mert így örököltél... Se egy részvétem, se semmi. Így örököltem.... Megjegyzi, hogy próbáljak meg átjutni egy jobban fizető pozira, megpróbálom, erre meg van sértődve, mondván csak viccelt... Beszél a magánéletéről, de inkább ne tenné. Gyereket csak pénzért szülne, abortusza volt egy csomó már, szerelmes sose volt és nős férfiakkal volt viszonya. Az ilyennek mi a rosseb a baja? Ennyire megkeseredett? Pszichopata lenne? Mert ez is felmerült bennem.

2021. júl. 29. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, megkeseredett. Vagy keress másik munkát (tudom, nem olyan egyszerű az), vagy próbáld meg kizárni őt, csak akkor kommunikálj vele, ha nagyon muszáj, és csak munkáról.
2021. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es! Azt próbálom, de nagyon nehéz mindkettő. Egész nap csendben ülök, de így is betalál. Komolyan, mintha csak neki lenne gondja az életben. Rosszindulatú. De nagyon.
2021. júl. 29. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, egy idő után úgyis tönkre megy az ember.
2021. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyeselj mindenre, - nem hosszan, nem ömlengve, nem túl játszva!

Aztán amikor szembesül azzal, hogy bárhogyan is provokál, nem talál rajtad fogást, akkor leszakad rólad! A munkádat végezd el a legjobb tudásod szerint, köszönj neki illedelmesen - úgy érkezéskor, mint távozáskora, - aztán mehet a pokolba! Mosolyogsz, - ő meg magához nyúl, ahol és amikor módjában áll, - nem kell neked ebben segítened!

2021. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!