Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodában nálatok mennyi ember...

Irodában nálatok mennyi ember veszi le a cipőjét és dolgozik zokniban vagy mezitláb? Szokott ebből balhé lenni?

Figyelt kérdés
Pl volt egy eset nálunk, de akkor nem voltam még ott, hogy egy férfi mindig levette a cipőjét és büdös volt a lába, ezért másik projektre rakták, ezért érdekel, hogy másnál is volt e hasonló vagy ott mindenki gomd nélkül van mezitláb.
2021. júl. 29. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki, én legalábbis még nem vettem ilyet észre.
2021. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mezitláb? Maximom zokniban cipő nélkül. IT cégeknél előfordul a programozói osztályokon
2021. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Senki.
2021. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyen tapasztaltam ilyet, IT szektorban, máshol nem.
2021. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk néhány fejlesztő csinálta ezt, hogy még a céges étkezőbe is papucsba ment le. Kis cukikák.
2021. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk sima ügyfélszolgálaton is volt ilyen, hogy pár nő lekapta a cipőt meg a zoknit és úgy mászkált mesztéláb az irodában.


Nekem egy másik helyen volt, hogy valami történt a lábammal és nagyon fájt napokig, ezért levettem a cipőt amíg bent voltam,a zoknit nem. Megkérdeztem a körülöttem levőket, hogy zavarja e őket, mondták nem, nincs szaga meg semmi baj, de amíg elmentem pl az iroda egyik végéből a másikig egy nő elkapott, hogy ez gusztustalan és illetlenség, mert mi van ha lábszag lenne meg amúgy sem illik. Azóta odafigyelek hogy ne zokniban mászkáljak, ha fáj akkor legyen egy mamuszom.


A mostani helyen most home officeban vagyunk de vegyes. Nyáron vannak páran akik ahogy beérnek, kapják le a szandált, meg van egy munkatársam, aki mindig egész évben az asztalnál zokniban ül, de, ha el kell hagynia az asztalt belebújik a cipőbe.

2021. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az viszont tényleg zavaró, ha büdös a lába valakinek. Egy nyári team buildingen egyszer egy nő ült mellém. Kibújt a cipőből és fájt a fejem nem sokkal utána olyan töményen jött a bűz a lábától.


A villamoson amin utaztam is sokáig utazott egy pasi mindig ugyanakkor amikor én és nyáron valami eszméletlen sajtszag jött a lábából amit az egész villamos érzett.

2021. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Egyáltalán nem illetlenség és nem is gusztustalan. Maximom koszos lesz a zoknid talpa. Ami persze nem szép látvány de most komolyan ez mégis kit érdekel? Max ha a fölérendelted (pl a felettesed). Addig meg szerintem sétálj úgy ahogy neked kényelmes. :)
2021. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mániám a szép, de kényelmetlen magassarkú. A nap felénél feladom és lerúgom, de ketten vagyunk az irodában, a kollégát nem zavarja. Ha kimegyek az irodából, felveszem, de előfordult már, hogy mezítláb szaladtam ki a nyomtatóhoz, nem szólt senki semmit, mondjuk nem büdös a lábam vagy ilyesmi:)
2021. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Balhé csak akkor van ha büdös lábszaga van.

Nagyjából minden tizedik ember rohangál cipő nélkül.

2021. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!