Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan tanár, aki...

Van itt olyan tanár, aki elhagyta a pályát? Hol tudtatok elhelyezkedni ezzel a végzettséggel?

Figyelt kérdés
Nagyon erősen fontolgatom, hogy otthagyom a tanítást, mert ebből a fizetésből nem lehet egyről a kettőre jutni, karriert sem lehet építeni, elegem van a csóróságból. Nektek sikerült jól fizető állásra váltanotok? Ha igen, milyenre és mennyi időbe telt elhelyezkedni? Köszi a válaszokat!
2021. júl. 31. 11:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Ugyan nem vagyok tanár, de két magyartanár ismerősöm van, aki váltott;


Az egyikük buszsofőr lett (egy hónap után, mert már tanárkodás előtt letette a jogsihoz a vizsgákat),

a másikuk csomagfutár lett, kb két hét munkanélküliség után.

2021. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Matematika tanárként (+ angol és német nyelvvizsga) dolgoztam 10 évet aztán váltottam. Egy szállítmányozási cégnél dolgozom 5 éve mint logisztikus. Majdnem háromszorosát keresem így mint tanárként.
2021. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Egy angoltanárunkról találtunk erotikus fotókat a neten (2004), ezután kirúgták, annyit tudok róla, hogy székesfehérváron dolgozik valamelyik gyárban, és a jo csajból egy megkeseredett képű középkorú spiné lett.
2021. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Én részmunkaidőben tanítok, a többi időben tanácsadócégem van a szűkebben vett szakterületemen.
2021. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
3#vagyok,m ja meg eszembejutott, new yorkban laktam együtt egy volt magyarországi tanárral, ő takarító néni jelenleg new yorkban... de ezt ne a rossz értelemben lásd, manhattan central park körül takarít sok lakásban amíg nincsenek otthon, ez bizalmi állás kulccsal mindennel brutál milliomosok lakásaihoz, vállalkozóként napi 5-$700 szed össze vele.
2021. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%

De pl kislányom tanárai közül 3 is lidlben nyomja suli után részmunkaidőben.

Mindenesetre ez van, sajnos mocsok haszontalan szakmát választottál :D

Ha csak korrepetálásokkal magán órákkal nem tudsz dobni a kereseteden, akkor meg vagy lőve...

Milyen szakos tanár vagy?

Esetleg elmehetsz milliomos környékekre és szórólappal vagy valahogy bedolgozod magad házhoz járó koreptanárként, ott lehet jobb pénzeket is kérni. Egy haverom nem tanár, de gitárt oktat, Bp gazdagabb környékein házhoz jár, óránként 5500ft-t kér, milliomos palánták akik pedig gitározni akarnak rengetegen vannak, be van táblázva minden napja... 7-9órát lead naponta.

2021. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egykori matektanáromról tudom, hogy később könyvelőként dolgozott évekig, de aztán visszament tanítani.
2021. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A volt angol tanárom pont kollégám a cégnél, fuvarszervezőként dolgozik.
2021. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a volt matektanárom bankban helyezkedett el valamilyen statistikusként, nyilván többszörös fizetésért.
2021. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a fordítottját ismerem, multik világától megcsömörlött lány ment angolt tanítani iskolába. A gyerekeket szereti, a pénz nem érdekli. Irigylem.
2021. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!