Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen munkahelyes példák,...

Ilyen munkahelyes példák, gyakori esetek? Ugyanaz az ismétlődő eset, más szereplőkkel ugyanazon a munkahelyen, a történelem ismétli önmagát.

Figyelt kérdés

Az egyik helyen a borász csaj összejön az ott dolgozó traktorossal, aki elválik miatta a feleségétől. Aztán a következő borász csaj ugyanígy.

A másik helyen a hotelben dolgozó kisfőnök rástartol minden ranglétrán alatta álló női alkalmazottra +/- 15 év korkülönbséggel, családi állapottól függetlenül, szobalánytól kezdve a recepciósig.

Ki is írhatná mindkettő az álláshirdetéshez

Gyere hozzánk borásznak ha egyedülálló nő vagy, a nős traktorosban megtalálod a párod.

Gyere hozzánk dolgozni, ha nő vagy, a kisfőnök egyik szeretője lehetsz rövid időn belül.


2021. aug. 3. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk is van egy ilyen kisfőnök. Nagyon jó érzékkel választja ki azokat a férjes asszonyokat, akiknél lehet esélye. Én 4-ről tudok biztosat, mert az kiderült, de lehet hogy több is volt, csak nem buktak le.
2021. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nem ugyanarról a valakiről beszélünk?
2021. aug. 3. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, nem borászat,se hotel.
2021. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább az adott helyen dolgozók személyiségétől függ. Én ilyet nem tapasztaltam egyik munkahelyen sem, ahol dolgozom. Ahol eddig én dolgoztam, ilyen esetek voltak:

- egy helyen egy férfi vevő lett volna kb. bárkire, aki nem nagyon kövér és p...ja van, de egy karácsonyi bulin lerészegedett 20éves diáklányon kívül a nők nem voltak rá vevők (pedig amúgy pénzes és jóképű pasas, csak személyiségre katasztrófa)

- egy helyen csak normális erkölcsös férfiak dolgoztak

- egy helyen meg voltak erkölcstelen férfiak, de azoknak volt annyi eszük, hogy nem a munkahelyről válogatták az afférjaikat

2021. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

4

miért csak a férfi erkölcstelen ha ilyesmit csinál? ez két emberes

2021. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!