Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen diákmunka lenne jó...

Milyen diákmunka lenne jó erre a célra?

Figyelt kérdés

Csak azért vállalnék diákmunkát, hogy legyen valami jó egyetemen kívüli elfoglaltságom is. Olyasmit szeretnék, ami rugalmas és nem menne az egyetem, a tanulás rovására. Ahol feltételezhetően jobb a közösség, a hangulat és megismerhetnék új embereket. Ahol a munka sem olyan, hogy kikészül tőle az ember a nap végére, mert túlhajtotta magát (tehát pl. nem valami nagyon megterhelő fizikai munka). Plusz pont, ha mondjuk az angol nyelvtudást is lehet benne kamatoztatni. Igazából ennyi, a fizetés egyáltalán nem szempont, nem pénzt keresni akarok.

Milyen munkák felelnének meg ennek?


2021. aug. 14. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg, valami jól megválogatott host/hostess munka?
2021. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyorsétterem gondoltam ez alapján. Persze sok órában az húzós, de pár órában ilyen lehet.
2021. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valami irodai diákmunkát keress, az nagyjából megfelel erre a célra, habár lehet hogy most ott is soknál HO van.
2021. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# Mi számít hostess munkának? Így nem nagyon tudom mire gondolsz, de nekem ezek az ilyen kóstoltatás stb. ugrott be róla.

2# Én a gyorsétteremről pont azt gondolnám, hogy ott nagy a hajtás, nagy a hangzavar, gyorsan kell csinálni mindent, meleg van stb., és pont nincs idő beszélgetni, barátkozni. Ebből a szempontból mondjuk valami kisebb kávézó, pékség vagy hasonló hely jobb lenne talán, nem? Bár végzettségem nincs és lehet, hogy ilyen helyeken inkább hozzáértő, tapasztalt embereket szeretnek foglalkpztatni.

3# Irodai nem sok van sajnos, nagyon ritka és nem tudom jobb-e (mármint valószínűleg kevesebb a korombeli). Most van egy, elviekben nem kérnek hozzá semmit (mármint szakirányú tanulmányokat sem meg semmit), de a leírás alapján hozzá sem tudok szagolni, fogalmam nincs mit kellene csinálni, abszolút nem értek ilyenekhez. ( [link]

2021. aug. 19. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!