Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti munkások, nektek hogy...

Bolti munkások, nektek hogy kezdődött az első nap?

Figyelt kérdés

Konkrétan élelmiszerbolt, közértekre gondolok.

Kíváncsi lennék kinek hogy telt az első pár napja, mennyire volt hasznos vagy miket kellett csinálnia.

Ilyen szakmám van és most készülök menni dolgozni közértekbe és félek hogy elfogok rontani valamit, vagy nem leszek elég hasznos.

Mennyire volt fura, hogy egyből emberek között kellett dolgozni, meg lehet szokni? Még nem volt tapasztalatom de behívtak egy helyre.



2021. aug. 16. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Körbemutattak mindent, meg kiszolgáltak 1-2 vevőt, aztán már én szólgáltam ki őket és a főnökék néztek.


Aztán megkérdeztem pár óra múlva, hogy elszívhatok e egy szál cigit és elmondták, hogy munka közben, tilos, még ebédszünetben sem, mert a boltot rossz színben tüntetem fel.

2021. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jaj várj, én szuvenírboltos voltam, bocsánat, renélem nem baj, hogy írtam.
2021. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!