Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen évek alatt...

Ha egy munkahelyen évek alatt sincs semmiféle értékelés visszajelzés a munkáról (se jó se rossz) akkor ott mi értelme dolgozni?

Figyelt kérdés

Egy munkáltatónak nem elemi érdeke lenne a visszajelzés, a minőségértékelés időről időre a dolgozója felé? Ha jól végzi a dolgát akkor azért, ha nem végzi jól akkor meg azért.

Ez nem egy elemi alapja egy munkakapcsolatnak amely nélkül igazából dolgozni sem érdemes?

És szellemi munkakör, nem sormelós vagyok.

Évek óta itt vagyok, nekem még soha senki semmit se mondott a munkámról. Se az hogy jó csak így tovább se azt hogy nem jó, fejlődj javítsd magad.


AZért így minden motiváció elveszik és az nem értem kinek jó. ez a cégnek se lehet jó.

De úgy tűnik senkit se érdekel.

Nincs a vezetőnek fél órája egy évben 1x, hogy leüljön velem átbeszélni az évet?


2021. aug. 21. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszajelzés adása a dolgozónak, nem jelent semmit. Kidolgozhatja az ember a belét, akkor is támadható felületként tekintenek majd rá. Mikor a cégnél elegendő figyelmet és energiát fordítanak az emberekre, akkor lesz majd változás. Ehhez egy szakképzett HR-es is szükséges.
2021. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább jön a mani, bejelentett állás van, van eü. ellátás.
2021. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ez nem egy elemi alapja egy munkakapcsolatnak amely nélkül igazából dolgozni sem érdemes?"

Majd próbálj ki egy olyan munkahelyet, ahol visszajelzés van ugyan (b***ogatás, sürgetés, stb.), fizetés viszont nincs, vagy ha van is, akkor minimálbér+borítékos péz rendszerben, amiből az első csúszik, a második összege pedig véletlenszerű. Rá fogsz jönni, melyik fontosabb a kettő közül.

2021. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"akkor minimálbér+borítékos péz rendszerben, amiből az első csúszik, a második összege pedig véletlenszerű. "


Aki ilyen helyen dolgozik az meg is érdemli. A takony kamasz fiam elment nyáron vendéglátásba nulla tudással és Mekiben bőven efelett kapott. A mekiben...


Ki az a gyökér aki minimálbérért melózik? Meg is érdemli.

2021. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" fizetés viszont nincs"


Akkor tán fel kell állni.... nem?

2021. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!