Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány tiltás után bocsájt el...

Hány tiltás után bocsájt el az onlineallas.hu? Olvastam róla, hogy ilyenek is vannak hogy 24 óra tiltanak majd utána engednek vissza. Nekem nincs tapasztalatom ebbe.

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Micsoda?
2021. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy tiltottak onnan ki mit csináltá?
2021. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam csak olvastam ezt. Én nem dolgozom ott csak tervezem.
2021. aug. 22. 18:26
 4/9 anonim válasza:
Kit miért tiltottak?
2021. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem mostani a téma, mint látom, de velem érdekes dolog történt. Kb. 1 éve regisztráltam az onlineállásra. Vizsga, minden fittyfitty megvolt, elkezdtem. Fizetés előtti napon jött egy üzi Skype-ra, hogy sajnos nem tudunk tovább együttdolgozni, mert tiltott dolgott követtem el. Képernyőképen lefotózva egy pár nappal korábbi üzenetem.

Az ügyfél azt mondta, hogy belefutott már egy-két kamucsajba a felületen, úgyhogy reméli én nem az vagyok. Erre azt válaszoltam, hogy hallottam már én is ilyen mendemondát, de én még nem találkoztam kamu felhasználókkal. Na, ez volt a tiltott dolog. Úgyhogy lapát :)) Tavaly aug, szept környékén történhetett.

Én persze töröltem a Skype-ról az egész kompániát, meg amit kaptam anno tananyagot, az elmúlt 8-9 hónapban nem is hallottam róluk. Ma meg kaptam vagy 5 mailt, hogy sok a munka, menjek. Ill. vállaljak éjszakai munkát plusz zsetonért, ajánlásért kaphatok bónuszt. WTF?

Ma 11.50-ig 5 mailt kaptam tőlük. Ilyenkor mi van?

2022. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Előző voltam. Ma kétszer is jött még üzi délután és este is, hogy menjek dolgozni, sok az üzenet.. :)
2022. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Most akkor visszavettek dolgozni?
2022. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyan működik aza munka?
2022. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7 - es. Fogalmam sincs, mert nem is próbáltam belépni. Elég volt belőle annyi, amennyit dolgoztam ott anno. A leveleket meg átirányítottam a SPAM-ba, úgyhogy azt se tudom azóta jött-e. Csak meglepett.
2022. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!