Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Heti 20 óràs munkahelynél...

Heti 20 óràs munkahelynél részmunkaidősként kell bejelenteniük vagy megtehetik , hogy alkalminak jelentenek be?

Figyelt kérdés
Sajnos a húszaséveinben nem voltam eddig szerencsés munkaterén , és volt ahol nem jelentették be pedig nekem úgy adtàk elő na mindegy szóval most talàltam ebben a képlékeny helyzetben àllàst , csak nem szeretnék pofàra esni ismét. Heti 20 óràban alkalmaznànak eladó-pénztàrosként hétvégén szabad lenne.Amúgy milyen hamar van meg a bejelentés akàr màsnap munkàba is àllhatók?
2021. aug. 23. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A bejelentés elektronikus, tehát max 1 héten belül fel kell vinni.


Eladó-pénztáros fogalmam sincs... lehet, hogy létezik egyszerűsített foglalkoztatásban, vagy lemaradhattam valamilyen covid lehetőségről.

Nem is tudom hogyan van pontosan az egyszerűsített... én diákkoromban dolgozgatgam így kóstoltatóként áruházban (host munka), ami heti 2x8 órát jelentett, és az belefért. Hogy 20 órát be lehet-e tuszkolni ebbe,és hogy meddig, az jó kérdés. De a lényeg, hogy az egyszerűsítettnél nincsenek adók úgy, szóval ezért jól lehettt keresni diákként (4-5 éve volt 1200/h)


Szerintem normálisan jelentenek majd be, de az egyszerűsített korlátai miatt, előbb-utóbb mindenképp át kell rakni

2021. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!