Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell önéletrazjot...

Hogyan kell önéletrazjot csinálni? Mivel? Ti mivel csináltátok?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá, nem csináltam még, de itt van az ideje, csak sajnos fogalmam nincs, hogyan álljak neki, aki ért hozzá segítsen, legyenszives, előre is köszönöm!

2021. aug. 24. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én MS Wordöt használtam, de bármelyik más szövegszerkesztő is jó. Leírod azt, hogy hol szereztél végzettségeket, milyen sulikat és képzettségeket szereztél és hol dolgoztál eddigi életedben. A gugliban cv minta keresőszót használj. Ad más támpontokat is. A végeredményt, mielőtt kaidnád a kezedből, ellenőriztesd vmelyik tapasztaltabb ismerősöddel.
2021. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Első neved adataid eléehetőséged

Nem facebookos kép

Majd iskola végzettségek

Majd a legfrissebb munkád és a legrégebbihez menjen a sorrend.

DIÁKMUNKA NEM TAPASZTALAT.Kivéve a szakmai v tanulmányi gyakorlatot amit elvégeztél

Aztán tudásod pl MS office angol nyelv jogsi ezek az extrák.

Ne írj magadról bele az a interijura marad.

Motvicációs levélben kitérhetsz magadra mert el kell adni magad

2021. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocsi 2-es vagyok

Én Wordben szerkesztettem

2021. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha wordben írod, akkor is pdf-be mentsd, és úgy küldd el.
2021. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg minta van neten, de legjobb ha magad formázod meg mert sokkal igényesebb tud lenni.
2021. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#2


Fiatal pályakezdőként érdemes azért a diákmunkát is beírni, lássa a HR-es, hogy te nem veted meg a munkát, fiatalon is dolgoztál.

2021. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Én is dolgoztam 15 évesen diákmunkán 20 éves koromig és motivációs levélbe írtam bele a tapasztalatot. Amit a cvbe építettem mert 6 évig jártam egy céghez.

2021. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!