Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik eladói pozícióban dolgozn...

Akik eladói pozícióban dolgoznak, ti mennyit kerestek, és hány órát dolgoztok egy héten?

Figyelt kérdés
H&M, C&A, CCC, Deichmann, Bershka...stb., bármilyen üzlet.

2021. aug. 27. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Napi 10-12 óra volt, 145 eFt bruttót kaptam idevágó végzettséggel rendelkezve. Volt amikor 1 héten 1 szabadnapom volt. Hétvégén is menni kellett persze, semmire nem volt időm. Már nem vagyok ott. Gyűlöltem minden percét, a kollégák szemetek voltak, a vevők sokszor bunkók, semmibe se nézik az eladót, a fizetés mint látható nevetséges, napi 10x biztos megfordult a fejemben hogy öngyilkos leszek, depressziós lettem és abban az időben az alkoholra is rászoktam. (Azóta hogy nem vagyok ilyen helyen viszont már nem iszom.)

Rám nagyon rossz hatással volt ez a munkatípus, de persze nem mindenki egyforma.

2021. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Barátom anyukája dolgozik boltban itt a faluban. Nem hajlandó a tulaj egy műszakban 3 embert foglalkoztatni, ezért egész héten dolgozik, minden egyes nap. 8 órára kap 6 ezer Ft-ot, hétvégén 9 ezret.
2021. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 átérzem. Én is xar arcokkal toltam le pár hónapot így az egyik üzletben... Nagyon meg tudja nehezíteni kik vesznek körbe. Voltam egy no name plázai pultnál is egyedül, az azért ilyen szempontból jobb volt, ugyanúgy xarul kerestem, de legalább összebarátkoztam a pláza bizti őreivel, a szemközti ruhavoltból az eladó sráccal meg 1-2 emberrel.. Érdekes egy szakaza volt az életemnek, de jó hogy vége lett. :D
2021. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!