Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek ajánlják az épületgépész...

Kinek ajánlják az épületgépész szakmát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megfordult a fejemben az épületgépészet és érdekel hogy van-e valami "feltétele" például legyél jó matekból stb.. Ilyen körvonalas dolgok.

Egyelőre még csak gondolkodom rajta de nemtudom hogy nekem való lenne-e.

Tudnátok kicsit bővebben írni róla?



2021. aug. 31. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Elsősorban Bika jegyben születettek, mérleg aszcendenssel.
2021. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelt régebben, végül nem az lettem. Jó kell legyél matekból és fizikából nagyon, sok a számítás.
2021. szept. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha a matek a gyengeségem ne is erőltessem?
2021. szept. 1. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát rengeteg a számolási feladat, rengeteg a fizika. Mi tartozik ide? Hűtés, fűtés, légtechnika, víz-csatorna. Ezeknél annyi számítás van, mint állat. Ha nem vagy jó matekból, akkor miért műszaki területet nézel? A műszaki szakmákban mindenhol kell számolni, sokat.
2021. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok :D azért ne már, hogy manapság ne legyen automatizált eszközök a számításokhoz. Meg a mérnök matek azért nem a matematikus dolog. Sokkal inkább kigyakorolható mit hogy kell megoldani. Nem az azért mint tétel bizonyítást megérteni.


ez egy jó kurzus tanulásról szerintem érdemes megnézni. itt az egyik aki tartja elmondja, hogy kezdetben nem ment neki a matek és úgy gyakorolta ki.

[link]

2021. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!