Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakmai gyakorlat miatt,...

Szakmai gyakorlat miatt, Elbeszèlgetèsre kell mennem Dm-üzletbe. Kicsit feszült vagyok.. 3ember jelentkezett mèg rajtam kìvül. Mivel tudnèk jobb benyomàst kelteni? Nagyon fontos nekem az a hely.

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyél szépen felöltözve. Legyél udvarias, nyílt tekintetű. Akkor beszélj, ha kérdeznek, és röviden, tárgyra törően válaszolj. Kerüld a viccelődést, jópofáskodást.
2021. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elso korben azzal, hogy nem stresszelsz rajta, vagy ha izgulsz is, nem mutatod es nem reszketsz mint a falevel. Ha kerdeznek valaszolsz, lehetoleg erthetoen es nem motyogva, szemlesutve. Nem haverkodni kell a vezetovel, hanem magabiztosan elmondani miert vagy ott es mit varhatnak toled.
2021. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!