Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem unjátok a mókuskereket...

Nem unjátok a mókuskereket napról napra?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 09:32
A kérdező szavazást indított:
dehogynem
ez van
ilyen az élet
mi mást csináljak?
azon vagyok, hogy változtassak minél hamarabb
nem tudom
egyéb
48 szavazat
1 2
 1/18 Miss Endzsi ***** válasza:
50%
Nem amég van célom.
2021. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Mindennapom változatos.
2021. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Dehogynem... Dehát ilyen az élet! Mindenki nem lehet hollywoodi híresség, milliárdos meg celeb! Nekik jó, mert változatos az életük: utaznak bárhova a világban, arra költenek és annyit, amennyit akarnak!

Annak jó, akinek a munkája a hobbija is vagy szimplán csak imádja a munkáját! Aki minden nap örömmel megy be dolgozni!

5 éve ugyanazon a helyen, ugyanazt csinálom. Eleinte nagyon imádtam! Mára viszont meguntam magát a szakterületet is... Mást csinálnék, de nem tudom mit...

Próbálkoztam másik területtel, de az nagy csalódás volt, így végül maradt a jó öreg szokásos napi mókuskerék! Egyedül a társaság, ami miatt szívesen járok be dolgozni!

Továbbá, azért örülök neki, hogy ez is van! A vírust is átvészeltük! Az ember próbáljon örülni annak, amije van!

2021. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
de igen, viszont 20 éves vagyok, tanulok dolgozok, és motivál, hogy mindezt azért csinálom hogy később jobb legyen
2021. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az utóbbi időben gondolkodtam azon, hogy baromira unom a munkát amit csinálok. Minden egyes nap ugyanaz történik, max az ügyfelek vàltoznak. Nemsokára 3 éve lesz, hogy ezen a helyen dolgozok. Viszont a hármassal egyetértek. Nekem is volt covid alatt végig munkám. Ez pozitív dolog. A mindennapok ugyanolyanok itthon is. De hàt ez van. Gondolom sok ember szintén így él.
2021. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
De, nagyon. Egy idő után szerintem mindenkinél eljön ez. Kb. 40 éves korra biztos. Addigra van munka, család, és rájön az ember, hogy már ez lesz mindig, ami jó is, meg rossz is.
2021. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

De, nagyon. Utálom már a munkámat. Mostanában akartam váltani. Volt is egy tervem, akartam indítani egy kis vállalkozást, ami sajnos most úgy néz ki, hogy nem fog sikerülni, mert végzettséghez kötött és telephely engedély is kell hozzá. Egyenlőre nem tudom, hogyan is oldjam ezt meg, elmennék felnőttképzésre is ha kell, de nem találtam ilyen tanfolyamot.

Marad a kerék, míg meg nem találom a megoldást.

2021. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem, változatos életem van, utazok külföldre évi 4x. Szerencsére 9 éve nincs munkám, okosan keresem a péénzt.
2021. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére már nem mókuskerék, mert elmentem futárnak a "kékekhez". Ott akkor dolgozom, amikor akarok. Vezetni meg szeretek, este a város is kiürül (amúgy is éjjeli bagoly vagyok), és nincs két egyforma nap, szóval nekem szinte megunhatatlan. :D
2021. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Nemrég volt a kérdés!

IGEN, UNJUK! A kérdést!

2021. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!