Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Engem idegesít csak túlságosan?

Engem idegesít csak túlságosan?

Figyelt kérdés
Jött a céghez egy idős kolléga (értsd: kb a gépet nem tudja egyedül bekapcsolni). Bemutatkoztunk, megmutattam neki több mindent a helyen. Majd elkezdett emailekkel “bombázni” (4 emailt írt egy hét alatt, de kb mind indokolatlan). Úgy érzem, hogy fölösleges plusz munkát akar rámtestálni. Hogyan állítsam le úgy, hogy ne az jöjjön le belőle, hogy én nem vagyok képes a közös munkára?

2021. szept. 7. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írd azt h elfoglalt vagy
2021. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy ez nem az ő feladata?
2021. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még ha egy nap alatt írt volna 4-et, akkor talán megérteném, hogy zavar, de egy hét? Hát e-mail jön naponta hozzád, 1? :D


Légy nagyvonalú és segítőkész, mert a szolidaritás egy fontos emberi érték, kifejezetten, ha a gyengébbekkel vagy szolidáris.

Az új munkahelyen az első időszak a legnehezebb, ilyenkor mindenki extra segítségre szorul.


Amennyiben az idő múlásával tényleg rád szeretne akaszkodni az új kolléga, akkor bőven elég lesz akkor kiosztani.

Addig is inkább segíts neki!

2021. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!