Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdek kiégni. Váltani idén...

Kezdek kiégni. Váltani idén nem lenne szerencsés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A munkahelyem lassan teljesen felőröl, viszont váltani idén nem tudok egyéb okok miatt. Valahogy túl lehet ezen lendülni?

2021. szept. 8. 20:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sosem gondoltam, hogy ilyet mondok, de most még is :

Hála a jó istennek, beteg lettem!!

2021. szept. 16. 15:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondj fel. 3 hónapig kapsz egy kis munkakereső járandóságot. Semminél több.
2021. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha felmond nem kapja rögtön. Amúgy meg én idegi alapon kértem táppénzt az orvostól, mikor ki voltam készülve.
2021. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13

Lehet olyat?

2021. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A kieges tunetei nalam is jelentkeznek.Nincs kedvem teljesiteni az ok a gyatra,nem dolgozo munkasok favorizalasa.
2021. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Pont akartam írni, hogy ha nem engednek szabira, menj e TP-re.


"A felelősségem nagy, a fizetésem kicsi."

- hát akkor vegyél vissza és dolgozz a fizetésedhez mérten. ;)


Ha csak az idént kell kihúzni, akkor az már csak alig több, mint 3 hónap.

Egyébként ha nem múlik a pihenés után sem a helyzet, akkor is keresgélj közben folyamatosan, hátha adódik egy jó lehetőség.


A műtét miatt ne aggódj, ha szólsz előre, lehet nem is csinálnak belőle problémát. Ha a Home office is játszik, pláne. Egyik ismerősom is hasonló helyzteben mondott fel és keresett munkahelyet ( neki is be volt tervezve egy műtét és utána pár hét lábadozás). Nem szerezncsés, de ez van, túl volt rajta.


De ha nem akarod előbb, akkor is csak pár hónap, gondolj erre.

2021. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Táppénz, de előbb-utóbb úgyis rámegy az egészségedre ez a probléma. Én tavaly voltam így, aztán lett egy lábsérülésem, meg valami influenza szerű valami (nem covid) egy hónapon belül így ősszel. Nekem szerencsém volt, mert aztán javult a helyzet a munkahelyemen, de hasonlóképp voltam tavaly, mint te most, és az sem segített, hogy sokféle hobbim van, egyszerűen energiám nem volt semmihez, annyira leszívott a munkahelyi stressz, csak rutinból csináltam végig a napokat, mint valami robot.

Valahogy ki kell lendülnöd ebből az állapotból, ha magadtól nem megy, valami rá fog kényszeríteni, ahogy én lesérültem.

2021. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14esnek: igen, lehet idegi kimerültségre hivatkozni. Ki kell, hogy írjon táppénzre az orvos emiatt.
2021. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!