Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kukázásból meg lehet élni?

Kukázásból meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Van itt, aki csinálja? Hogy megy? Tapasztalatok? Mikre kell figyelni?

2021. szept. 15. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van pénze internetre, nem fog kukázni. Aki kukázik, nincs pénze internetre, ezért ők biztosan nem fognak neked itt gyakorizni.
2021. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hülyeség, nem csak rászorulók kukázhatnak.
2021. szept. 15. 12:47
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát úgy kell nekik. Van kezük lábuk, tudnak beszélni, húzzanak el dolgozni. Nekem nem volt büdös a munka, hogy másodállásban vécét pucoljak, hogy kifizessem a tartozásaimat. Másnak is rámegy a kezére a gumikesztyű.
2021. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom meg lehet de nekem nem lenne hozzá gusztusom. Én csak akkor kukáztam amikor ilyen használati tárgyakat pakoltak le szeméttárolóhoz és ott kerestem jó cuccokat
2021. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát ha te ennyire büszke vagy a vécépucoló karrieredre, akkor egészségedre. A gazdagok ezzel a büszkeséggel tartanak pórázon titeket, hogy robotoljatok nekik éhbérért. Aki okos, az új utakat keres, trükközik.
2021. szept. 15. 13:05
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, azóta már nem csinálom. Kezdő fiatalként nyakamba szakadt hitellel nulla segítséggel ez volt. Ma már tanulok és rendesen élek. Nem mindenkinek van jó édesanyja, aki segít talpraállni.

Büszke vagyok arra igen, hogy nem volt büdös a munka. A kuka büdös.

2021. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos nem a kukák közt trükköznék. :D

A munkáltatómmal kölcsönös érdek vezérel minket, neki munkaerő kell, nekem pedig pénz, tökéletesen kiegészítjük egymást, tökéletesen működik.

Nekem a saját önbecsülésem is fontos, nem csinálnék semmi ledegradáló munkát, az biztos. 9 éve vagyok ugyanott, és még mindig inspirál a munkám, meg a környezet. Szerintem semmi okos nincs az általad vázolt "új út"-ban, de váljon egészségedre. lol

2021. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A munkáltatók korunk rabszolgahajcsárai.
2021. szept. 15. 13:29
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
1: Okostelója egy hajléktalannak is lehet, mégha egy kb. 5 évvel ezelőtti gyártmány is. És így csatlakozhat vele wifihez.
2021. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha másnak nem akarsz dolgozni, akkor legyél vállalkozó, ott te vagy a főnök, nem fog hajtani senki.
2021. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!