Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen bankban dolgozni?

Milyen bankban dolgozni?

Figyelt kérdés
Van itt banki ügyintéző? Leírná milyen a bankszektorban dolgozni?
2021. szept. 22. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
ülsz és csinálod az embereknek amit kérnek
2021. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én tanultam. Voltam gyakorlaton is. Nekem nem jött be.

Szerintem ez emberfüggő.

2021. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ügyintéző alatt azt érted, aki a bankfiókban személyesen fogadja az ügyfeleket, rögzíti a megbízásaikat, továbbítja a hiteligénylésüket, tájékoztatja őket, tanácsokat ad?

Többek közt jó kommunikációs készség, monotonitástűrés, stressztűrés, empátia és precizitás kell hozzá. Naphosszat szem előtt vagy, ki kell öltözni. A bankfiók elhelyezkedésétől, forgalmától függ, hogy mennyire kell pörögni. Viszonylag unalmas munka, stabil, de nem kiugró bérezéssel. Többnyire értékesítési elvárás is kapcsolódik hozzá, vagyis folyamatosan ajánlanod kell az ügyfeleknek különféle banki termékeket, szolgáltatásokat (pl. személyi hitelt, megtakarítási konstrukciókat stb). Természetesen cafeteria is van.

2021. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Egy pohar vizet nem ihatsz meg az ugyfel elott. Borzslmas.
2021. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Stresszes. Édesanyám 25 éve dolgozik bankban, eleinte ügyfelezett, de már vagy 15 éve backofficeban van. Elég nagy rajta a felelősség, hiszen mások pénzét kezelik, meg elég sok fajta meló van ott is a girótól kezdve a hitelfeldolgozáson át a könyvelésig... szóval az se mindegy milyen részen van. Mindig van valami probléma amit meg kell oldani.
2021. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Borzalmas. Több évig dolgoztam fióki ügyintézőként. Már voltak olyan pillanatok, amikor azt gondoltam, hogy mindegy, hogy milyen munkát találok ez után, csak elmenjek innen.. Biztos fiók függő is. Folyamatos értékesítések, de még az sem elég. Ebédszünetnek örülni kell, ha van. Általában vagy nincs, de olyan is volt, hogy kaptunk 5-10 percet egy ebédre és vissza.
2021. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Behajtási osztályon dolgozom. Most megyek át egy másik bank behajtási osztályára. Az én tapasztalatom, hogy a jövedelem átlagos vagy kissé átlagon felüli, de ezért cserébe rendelet szabályt kell betartani, nagyon oda kell figyelni, mert hamar megvan a baj. Sokszor monoton, de én nagyon szeretem csinálni. Úgy érzem amikor dolgozom, mintha a hobbim lenne.

Nyilván mindenkinek más, de nekem ez az álom meló.

A váltás oka jobb pozíció, több pénz annak ellenére, hogy az csak részmunkaidő valamint a home office.


Bank neveket szándékosan nem írtam, privatban sem valaszolok rá, ha kérdezne valaki

2021. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!