Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyápic dolog azért felmondani...

Nyápic dolog azért felmondani mert hosszú a munkaidő?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy 5 napot dolgozok 5:40-re kell bemenni és 17:50-ig vagyok 3 napig majd két napig 3:50-től 18:00-ig, aztán lesz két nap pihenő majd 3 napig 5:10-től 20:18-ig. Legutóbb a 3:50-től 18:00-ig csináltam és délelött majdnem összeestem a fáradtságtól. Mert 19:00-re érek haza eszek és futok fürdeni aztán 2:50-kor kelek hajnalban aztán erősen rossz busszal kell dolgozni. Van pihenő, de hangoskodnak a kollégák és nem tudok aludni, lényegében csak 6 órát kell vezetnem a többi ilyen tartalék szolgálat, tehát bármikor szolnak menni kell vagy vinni műhelybe a buszt és ott végig figyelni mit csinálnak mert ők is szét vannak szórva.


Arra gondoltam, hogy felhagyok ezzel, de fájó szívvel hagynám ott mert szeretem csinálni csak rossz úgy vezetni, hogy hulla fáradt vagyok. Hiába mondják, hogy " majd megszokod" de mi van ha valami fáradtság tör rám, és akkor még a műanyag lakat is rámrohad meg a lelkiismeret furdalás...


2021. szept. 24. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt biztos nem csinálnám, pedig én alapból keveset és azt is szarul alszok.
2021. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ez a munka nem embernek lett kitalálva.

Másodszor pedig alapból felelőtlenség is hulla fáradtan vezetni.


Nem nyápicság ez. Jól döntesz ha felmondasz.

2021. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy érdektelen külső személyek szerint nyápic vagy nem nyápic! Ez a te életed, és ha neked biológiailag nem felel meg ez a (mellesleg embertelen és veszélyes) munkarend, akkor nem csinálod! Mellesleg ez lényegesen több, mint 40 óra! Jogod van dönteni az életedről a saját igényeidnek megfelelően!
2021. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is belefutottam párszor ilyen sz.r ajánlatokba álláskeresésem során, de azonnal kioffoltam az összeset. Az egészségem a legfontosabb.
2021. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy nyápic csak nem vagy egy őrült szolgalelkű állat,ilyet normális ember nem bírna egy pár hónapnál több ideig.Minden nap legalább 12 órát dolgozni de van hogy 15-öt?Nem érdekel hogy mennyit kell valóban dolgozni,tartalék vagy nem az ilyen munkahelyet be kéne zárni és lecsukni a vezetőket,ez kb emberkínzás.

Abban is biztos vagyok hogy ennyit hivatalosan nem lehetne dolgozni de biztos le van papirozva.Ezért legalább nettó 500-at kéne kapni de még ennyit sem ér meg,konkrétan a munka az életed,menekülj olyan gyorsan ahogy tudsz.

2021. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyápic dolog, ráadásul fáradtan vezetni életveszélyes, ez embertelen munkarend.
2021. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Kérdés, hogy tudod-e vállalni, bírod-e eü.-ileg? Ha nem, akkor nem nyápicság.
2021. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudnám, egészséges vagyok, de sokáig az szeetnék lenni.
2021. szept. 24. 22:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnád, kérdező, ezt senki nem tudja. Nem véletlenül találták ki a 8 óra munkaidőt. Ez valami személyszállító cég? Melyik szolgáltatótól kell rettegnünk, hogy épp 14 órája vezet a sofőrünk?
2021. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Volán.
2021. szept. 24. 22:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!