Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki munkáért írni egy tanárna...

Ciki munkáért írni egy tanárnak? Van értelme?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és már a mesterit csinálom. Az a helyzet, hogy egy évem kimaradt egy betegség miatt, így elhelyezkedni sem tudtam a szakmában, és az egyetemet is ezért hagytam ki egy évig. Gondoltam rá, hogy az egyik tanáromnak írok, tud-e állást valahol, ami valamilyen szinten kötődik az egyetemi évek alatt tanultakhoz. Igazából korábban fel is ajánlta ez a tanár, hogy ha valami problémánk van nyugodtan keressük fel bármikor, de én mégis kicsit cikinek érzem, hogy állás felől érdeklődjek tőle, kellemtlen nekem ha valamit kérnem kell vagy segítség kellene. Tudom, hogy próbálkozhatok álláshirdető portálok,kal is de eddig egyik ajánlat sem jött be onnan, visszautasítottak sajnos, mert már elfoglalták a hirdetett állásokat. Ezért gondoltam, hogy próbálkoznék egy közelebbi ismerősnél. Ti mit tennétek? :D 24-F

2021. szept. 27. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Siman irhatsz, en is szoktam jelenlegi es volt diakoknak lehetosegeket vagy kontaktokat tovabbitani
2021. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is írhatsz neki nyugodtan, nem ciki ez
2021. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, írtál?
2021. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!