Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van kisfőnök kollégától a...

Van kisfőnök kollégától a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Tehát abszolút nem a főnökötök, ugyanolyan vagy alacsonyabb beosztású kolléga, de főnöknek érzi magát és úgy irányít mindenkit stb. (nálunk a főnök titkárnője ilyen, tehát szerintem alacsonyabb beosztású)
2021. szept. 28. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nincs
2021. szept. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eznemlényeges ***** válasza:
Nincs, de ha lenne is, akkor is ha értelmes dolgokat mondana és normálisan viselkedne és csak a dolgok előre menetelét segítené elő, akkor nem zavarna. Sajna inkább a rosszabbik verzió szokott előfordulni, amikor csak a hülyeséget és feszültséget terjeszti.
2021. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sulinkba van. De nem tanár.
2021. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Én magam vagyok ilyen, ismerős nincs. Maga a helyzet követeli meg, mert olyan sok feladat meg felelősség van rajtam, ami egyébként nem illik a munkakörömbe, de ennél a cégnél úgy működik, és kész. Ha én nem szervezem és irányítom a dolgokat, akkor teljes káosz van.


Szerencsére jó közösségben vagyok, és a többiek elfogadnak "főnöknek" úgy is, hogy hivatalosan nem vagyok a főnökük. Így aztán működik a dolog. Akkor igazán macera, amikor valaki nyűgös, mert én a fegyelmezést nem vállalom magamra. Az már nagyon nem része a dolognak se a munkát tekintve, se etikailag.

2021. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!