Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem bírok felmondani, szeretem...

Nem bírok felmondani, szeretem a céget. Hogyan mondjak fel?

Figyelt kérdés
Volánnál vagyok, reggel felkelek 3 óra előtt bemegyek 4-re és 18 óráig ott vagyok, vezetek 4.5 órát, de sok a kiállásom. Szeretem a buszokat, még takarítani is szeretek, kollégák nagyon kedvesek, főnökök is. De az utasok nem mindog és előjön a szorongásom, nem nézek tükőrbe akkor jó, de ha igen akkor félni kezdek mert sok ember van mögöttem, pénzzel kell bánni úgy, hogy diszkalkuliás vagyok, eddig kész ráfizetés volt a két hónap mert zsebből pótoltam a hiányt. Nem nekem való ez,üresen jó menni. Fizetés se rossz, beosztás az az,de sok kolléga felmondott így össze vissza dobálnak, most táppénzen vagyok mert influenzás lettem ezért tudok ilyenkor is ébren lenni, amúgy meg 18-kor végzek futok haza kajálni és szinte kajával a számba zuhanyzok és futok aludni, hogy reggel 2 óra 42 perckor kikapcsolhassam az ébresztőt. Csak ez így valahogy nem szimpatikus nekem. Nem voltam én katona, hogy bírjam ezt, sem falusi srác egy tipikus városi arc vagyok aki falut csak az utóbbi hónapokban látott.
2021. szept. 28. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ezért lépjél, mert nem vagyok falusi, és nem vagy rákényszerítve arra hogy ezt csináld.

Neked már annyiból jó hogy meg van a kategóriád buszra, tehát sofőrködésben lehetne keresgetni, vagy csak egyszerűen beállt operátornak átmenetileg valahova.

Segítséget nem tudok adni mert én is unom a magam munkáját, a raktárat, 210-220ezerért csinálja a fene sok év után, én marha voltam mert az iskola elvégzése után kivittek volna családtagok magukkal kintre, de előtört belőlem a nyavalyás dedós viselkedés hogy én még itthon akarnék maradni, dolgozni, annak ellenére hogy mindenki tudta pályakezdőként bejárhatom majd a fél várost... Ennek 8 éve, és semmire nem vittem, ide vettek fel könyörgés nélkül, és benne ragadtam, elnéznek már mindent, késést, rossz hangulatot, azt hogy megmondom nekik hogy ennyi pénzért senki nem fogja úgy elvégezni a dolgát mint ahol 3x ennyit kap.

2021. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

"Nem nekem való ez"


És pont. Van még kérdés?

2021. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát ne a Volánnak dolgozz, hanem keress egy céget ami bérfuvaroz (osztálykirándulások, nyaralások, túrák). Ott nem kell minden nap hajnalban kelni és a pénzt sem te intézed.
2021. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 hónapos "tapasztalattal" nem vesznek fel. :) hajnali keléssel nincs baj, csak rossz, hogy nem 2 órakkor végzek mint a BKV-nál, csak Budapest messze van és drága az albérlet.
2021. szept. 29. 00:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt mi az igazi kérdés?

Ha jól sejtem próbaidőn vagy még?

2021. szept. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen. Kérdés az, hogy szeretek dolgozni, de nem 5 napba 14 órákat munkahelyen lenni, mert nem munka az, hogy max. 5-6 órát vezetek és a többi meg kiállás falukba, buszba meg nem tudok aludni így fáradt vagyok aztán 6 órát sem alszok ágyban és csöng az óra másnap. Sokan csinálják,de nem tudom hogyan. Nem vagyok rákényszerítve, nincs se kutyám se macskám. Ha meg lenne se látnám szóval ez nem tudom miért jó sokaknak mert csak panaszkodnak meg mennek el ketten-hárman külföldre majd visszajön egy , de azt sem tudja miért.
2021. szept. 29. 00:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a diszkalkuláció ellenére is ezt szeretnéd csinálni.... amin én azért elgondolkodnék...

Akkor szerintem beszélj a vezénylővel, aki a beosztást csinálja. Bár én lehetséges, megvárnám a próbaidő végét, nehogy elküldjenek.

Viszont ha megvárod a végét, akkor meg lehet, koppanni fogsz, és azt mondják, ez van és ezt kell szeretni.

Ha minden kötél szakad és már dolgoztál a BKV-nál, akkor próbálj meg keresni olcsó albérletet vagy szobát. Mondjuk én nem szívesen osztozom albin.

2021. szept. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Illetve kérdezd ki a többieket,hogyan csinálják. Kommunikáció.
2021. szept. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok. Imádom a jelenlegi helyemet, nyugis, csendes, több jogom van mint más dolgozónak, dirigàlhatok, jó a beosztás mindig valami hasonlóra vágytam. De van két bökkenő, ami miatt mégsem olyan jó, az egyik egy nagyon nagyon idegesítő kolléga, aki mindig ordít velem, és naponta hívja a főnököt, hogy egy szar vagyok, rúgjon ki(nem viccelek sajnos) másik meg, hogy múlt hónapban sem volt oké a fizetésem...Igaz más problémák, de àtérzem a helyzetedet.

Nekem van másik szakmám, amint találok abban munkát azonnal ezt hagyom a fenébe, és léptem, nem lesz könnyű, mert ezt a két dolgot leszámítva nagyon jó hely, de már lassan gyomorgöccsel járok be a fogyatékos kolléga miatt...Na, meg hát ingyen sem fogok dolgozni két órát sem, és múlt hónapban sem fizettek ki nekem 12 órát, pedig én túlóràztam mindenki helyett, és bent voltam 300 órát.

Magadban kell eldöntened azt, hogy ez neked mennyire éri meg. Próbaidős vagy? Akkor talán egy fokkal könnyebb is a helyzeted.

2021. szept. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj,miért nem üvöltöd le azt a kollégát aki gyomorgyorcsot okozz neked


Helyre tenném,nagy fssz kéne a seggébe aztán megnyugodna

Te neked is ugyan olyan jogod van a főnökhöz menni és nem nem szegény és nem is gáz.

Tedd helyre azt a fehérnépet


Amúgy visszaterve a kérdezőre ez nem élet,fiatal vagy,használd ki,több olyan munka van ahol jó a közösség jó a munka és 6-14 vagy,szabad a délutánod azért 180-200e nettót megadják és igen vidéken

2021. szept. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!