Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van, aki azért jár be korán...

Van, aki azért jár be korán (akár a munkaidő kezdete előtt 1-2 órával is), mert nem érne be a dugó miatt, vagy nem akar zsúfolt tömegközlekedési eszközön utazni?

Figyelt kérdés
Aki így jár, honnan jár be, és hova? Illetve van, aki hasonló okból délután emiatt később indul haza, mint a munkaidő vége?

2021. szept. 29. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Van
2021. szept. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Budaörsről Veszprém (nem kell minden nap mennem, ezért a nagy távolság). Forgalom nélkül bő egy óra lenne az út. Viszont ha reggel legkésőbb 7:15-ig nem érek oda a Veszprém határa előtti, útfelújítás miatti r0hadt nagy dugóhoz, akkor nem érek be 8-ra. Így habár elég 6-kor kelnem és 7-kor indulnom, 5-kor kelek és 6-kor indulok.
2021. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, - én sem szeretem, ha a nyakamban lihegnek, prüszkölnek, sikoltoznak a telefonba 125 ezren meg leáll a motor csúcsidőben néhány motortérbe szorult utas miatt. Van más okom is arra, hogy lényegesen előbb járok be a munkahelyemre, mint a tényleges kezdés: nem szeretek kapkodni! Kényelmesen beállítgatok magamnak minden körülményt, ami a tényleges munkavégzés idejében hatékonnyá fog tenni, elmegyek, elintézem az ügyes-bajos dolgaimat. Kaki, pisi, sado-mazo, kávé, tea, esetleg bele pumpálok a fejembe valami ennivalót is, - bár ez nem jellemző rám, mert nem tartozik a reggeli szokásaim közé, - esetleg reggeli duma még, ha van mit és van kivel megbeszélni. De amikor elkezdek dolgozni, akkor ott viszont kőkemény munka folyik, nem tingli-tangli vagy félkómás bootolás!
2021. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, én is ilyen vagyok valamilyen szinten
2021. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, én. Barcikàról járok be Diósgyőrbe, ha később indulnék autóval pont beleesnék abba az időszakban mikor műszakvàltàs van a Borsodchemben, és beáll minden Sajószentpétertől a BC-ig, és mozdulni sem lehet. Délután ugyenez. Minden munkanap egy órával hamarabb itt vagyok a melóhelyemen. Tömegközlekedés katasztrófa, hányinger elkap a rengeteg embertől, ezelőtt 20 évig tömegközlekedtem, most vettem a kocsit, hát mit mondjak...Isteni áldás.
2021. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja.Zurichben elek, itt a korgyurun 5 utan mindig iszonyat dugo van egeszen este 8ig, ezert egy idoben azt csinaltam hogy bejartam reggel 7re, 4kor meg huztam haza. Aztan a fonokseg elkezdett pampogni, hogy dehat a brit kollegakkal akkor nehezebb igy meetingelni blabla, fel is mondtam ket honappal kesobb.
2021. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kolléganőm néha szokta. Ő budapesti, a munkahelyünk is Budapesten van.
2021. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!