Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legdurvább sztoritok ?

Mi volt a legdurvább sztoritok ?

Figyelt kérdés
MI volt a legnagyobb összeveszésetek a munka helyen ? Mi volt a története ? Kollégával, főnőkel vagy beosztottal történt a dolog ? Mi lett a vége ?
2021. szept. 30. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Éveken át, más aratja le a munkánk után a babérokat, majdnem kirúgtak stb. Többször felmerült bennem, hogy azért vagyunk kevesen, mert nem is jelentkeznek ide?
2021. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pennyben dolgoztam, nem lehetett kimenni inni, enni, vagy mosdóba, ha megálltam orrot fújni egyből már azért is ordított a főnök. Mindenért ordított, mindenre az volt a válasza, hogy ,,Nem seggvakaràsra fizetlek!"...Elegem lett a harmadik nap felénél, összevesztem vele. Miért? Mert mondta, hogy hozzak ki egy téli raklapot, ami nagyon nehéz volt, és alig bírtam kicibàlni a raktárból 50 kilós lány létemre, és mire kivittem elkezdte a főnök, hogy hát ő nem ezt kérte(háromszor kérdeztem meg, hogy biztos ez a raklap legyen-e), szóval vergődni kezdett. Itt összevesztünk, és elmentem öltözni. A céges pólót jött csaptam, és kijöttem arról az ótvar helyről.
2021. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hozzá csaptam*

Teli raklapot*

2021. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Gyárban dolgoztam. Titokban kavartam egy munkatársammal.

A csopotvezetőm aki egy házas férfi tudott róla egyedül mivel a munkatarsammal haverok voltak.

A pasinak bejöttem és a haragját hogy nem vele kavarok rajtam töltötte ki

Mindennapos beszólások. Undorító megjegyzések a külsőmmel kapcsolatban. Le rib. ancozas munkatarsak előtt. Minden napos szivatás

Egyik reggel az egyik munkatarsamat elutotte egy kocsi amit sajnos én láttam is.

Majd kaptam ettől a pasitól egy megjegyzést hogy bárcsak engem ütött volna el

Na akkor volt mindenféle ordibalas, sírás... Majd felmondtam.

Mindenki más mellettem állt és nekem adott igazat de 3 hónapig tűrtem ezt. Sosem javult a helyzet. Így volt a legjobb

2021. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kisfőnök elrontott egy fontos dolgot és a nagy előtt rám fogta, hogy én voltam. Azonnal felmondtam, ez a sokadik húzása volt, hogy mentse a bőrét, előttem sok embert kirúgatott. Én annyit mondtam, hogy ha hiba van és úgy megy át a dolog, az csak a kisfőnök felelőssége, mert akkor nem kontrollál minket rendesen, ergo nem végzi a saját feladatát. A nagy főnök igazat adott, marasztalni akart, de nem engedtem a dologból. Semmi tervem nem volt, hová menjek, aznap este kaptam egy váratlan telefonhívást egy helyre, kétszer annyi fizetésért, azonnal elvállaltam. A kisfőt kirúgták azóta, pszichiátriára került, engem meg hívtak volna vissza, de beintettem nekik.
2021. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!